Džestina: makiažas su GOSH kosmetika

Šiandien jums papasakosiu apie GOSH kosmetiką, kurią gavau išbandyti, su šia kosmetiką esu jau susipažinus, tad ji man yra prie širdies, apie GOSH tušus visada girdėdavau gerus atsiliepimus, toliau skaitykite mano atsiliepimą apie produktus.

 

 

Pirma apžvelgsiu GOSH BOOMBASTIC OVERDOSE blakstienų tušą. Šio tušo šepetėlis turi silikoninius šerelius, su kuriais lengva pasiekti kiekvieną blakstieną, gamintojas žada ilgai išliekantį tankių blakstienų efektą. Man šis tušas tapo mano favoritu, nes labai gerai pariečia jas ir suteikia tankių blakstienų efektą, tušas kuo geriausiai laikosi ir idealu, kad jis netrupa.

 

Kitą priemonę, kurią apžvelgsiu yra GOSH EYEDENTITY akių vokų šešėlių rinkinys 002 Be Humble. Šie šešėliai yra labai kompaktiški, nes patogu nešiotis su savimi, kalbant apie pigmentaciją: ji yra iš tiesų puiki, su šią paletę galima sukūrti tiek lengvą, tiek ryškų makiažą, mane labai sužavėjo blizgios spalvos, jos tokios pigmentuotos!

 

 

Dabar apžvelgsiu GOSH LUMI lūpų blizgį 007 OMG. Ne paslaptis, kad mano makiažuose vyrauja blizgančios lūpos, lūpų blizgiai yra mano dar viena silpnybė ir triukas link putlių lūpų efekto! Šis blizgis turi labai švelnią rožinę spalvą, kuri yra vos matoma, bet labai gerai paputlina lūpas, neturi lipnumo efekto ir tuo pačiu drėkina, laikosi gan gerai, per dieną reikia pataisyti tik vieną kartą, taip pat lūpų blizgis turi mini veidrodėlį ir LED lemputę,kurių pagalba galima pasidažyti tamsiu paros metu.

 

 

Ketvirta priemonė, kurią apžvelgsiu, yra GOSH WOODY akių kontūro pieštukas 001 Ebony Black. Šis pieštukas yra labai minkštas, galima jį naudoti  vandens linijai, arba galima tiesiai ant voko piešti ir tada išsklaidyti, man labai patinka tai, kad jis gerai laikosi ir galima tik kartą pasiryškinti akis.

 

 

Paskutinė priemonė, kurią apžvelgsiu yra GOSH DEXTREME makiažo pagrindas 004 Natural. Šis makiažo pagrindas nėra kreminės tekstūros ir nepadaro kaukės efekto. Gerai užmaskuoja netobulumus, puikiai suvienodina odos atspalvį, labai gerai dengiasi ant odos su kempinėlę ir turi matinį efektą, pagrindas laikosi kuo puikiausiai, man jis labai tiko.

 

 

Galutinis makiažo įvaizdis su GOSH kosmetika:

 

 

Džestina iš instagramo @labasvakaras

Šias ir daugelį kitų grožio priemonių rasite EUROKOS e.parduotuvėje eurokos.lt.


Paskelbta: 2020-06-05