Džestina: AA kremai mamai – puiki dovana!

Šiandien apžvelgsiu keletą AA serijos kremus, kurie yra skirti brandžiai odai, mokydamasi kosmetikės profesijos, išmokau atrinkti tinkamus produktus brandžiai odai, savo mamai pagal odos tipą atrinkau keletą kremų kuri juos išbandė.

 

 

Pirmą apžvelgsiu kartu su ją, AA SKIN BOOST Q10 dieninis/naktinis veido kremas 50 ml, šis kremas skirtas daugiau jautrios odos savininkėm ir  taip pat turinčiom brandžią odą. Kremo sudėtis papildyta puikiais komponentais kaip : Koenzimo Q10, kolageno, vitamino E. Mano mamai kremas paliko gerą įspūdį, jį naudoja nakčiai dėl stipresnio drėkinamojo poveikio.

 

 

Antrą apžvelgsiu AA GOLDEN CERAMIDES veido kremą, 50 ml. Šitas kremas jai labiausiai tiko ir patiko. Pagal ją, tai kremas, kuris neapsunkina veido odos. Jai kremas patiko tuo, kad gerai drėkina, maitina odą ir suteikė odai elastingumo. Sudėtyje puikuojasi šie ingredientai : Aukso keramidų, kosmetinio aukso 24K, oligopeptidų, hialurono rūgšties,  „Activmatt“ veikliųjų medžiagų derinio, multilipidų derinio. Kremas daugiau tiks riebiam odos tipui, nes šiš kremas turi matizuojantį ir greitą įsigerimo poveikį, dėl ko oda tampa švelni ir matinė.

 

 

Trečia priemonė – AA CLINICAL LIFT paakių kremas. Šis kremas stangrina ir glotnina paakius, jo sudėtyje yra hialiurono rūgšties, peptide ir kolageno makromolekolių kompozicija. Kremas turi liftingo poveikį, jis turi lyginamajį efektą, bei drėkina paakius.

 

 

Linkėjimai

@labasvakaras

Šias ir daugelį kitų grožio priemonių rasite EUROKOS e. parduotuvėje eurokos.lt.


Paskelbta: 2020-11-11