Uždaryti
Išjungti
Prisijungti
Uždaryti
Jūsų krepšelis tuščias

Depiliacija namuose – priemonės ir patarimai

Rodos, pats populiariausias būdas šalinti nepageidaujamus kūno plaukelius yra pasitelkiant vienkartinius ar daugkartinius skustuvus. Šis būdas paprastas ir greitas, deja, ataugantys plaukai taip pat pasirodo jau netrukus. Dėl to norisi išbandyti alternatyvias priemones, kurių šiandien turime visą galybę: fotoepiliacija, elektriniai depiliatoriai ar epiliatoriai, vaškas ir vaško juostelės, cukraus pasta, kremai... Šiandien žvilgtelėsime į priemones, kurias galime išbandyti namuose!

 

Depiliacinis vaškas

Depiliacinis vaškas yra riebaluose tirpi depiliacijos priemonė, kuri padeda pašalinti nepageidaujamus 2–5 mm plaukelius nuo kojų, rankų, veido, taip pat bikinio ir kirkšnių srityse. Vašką galima šildyti mikrobangų krosnelėje, tuomet jis mentele tepamas plonomis juostelėmis. Vaškas greitai džiūva ir jį lengva nuplėšti.

Kuomet atliekama depiliacija namuose, galima išbandyti ir depiliacinį vašką kasetėje su voleliu. Svarbu turėti omenyje, kad šio tipo priemonėms reikalingas elektrinis vaško kasečių šildytuvas. Šildytuvas įšyla ir palaiko optimalią depiliacijai reikalingą vaško temperatūrą.

Depiliacinės vaško juostelės

Depiliacinių juostelių yra įvairių pagal paskirtį ir gamybą: kojoms ir rankoms, bikinio sričiai ir pažastims, ekologiškų depiliacinių juostelių, sausai odai, jautriai odai ir kt. Depiliacinės vaško juostelės yra jau paruoštos naudoti. Tereikia palaikyti juosteles tarp delnų, kad šiek tiek sušiltų vaškas ir atskirti juostelių dalis vieną nuo kitos. Vaško juostelė uždedama ant švarios ir sausos odos, prispaudžiama plaukų augimo kryptimi. Tuomet įtempiama oda ir staigiu judesiu nuplėšiama juostelė priešinga plaukų augimui kryptimi. Juosteles galima naudoti po keletą kartų. Beje, depiliacinės vaško juostelės gali atlikti ir daugiau nei vien tik depiliavimo funkciją. Štai BYLY EFECTIVE & NATURAL ACTIVATED CHARCOAL kūno depiliacinės juostelės (20 vnt.) papildytos aktyvuota anglimi odą valo, šveičia ir pašalina negyvas odos ląsteles. Tad depiliacija namuose kartu tampa ir SPA ritualu!

 

Depiliacinių juostelių pakuotėse dažniausiai papildomai būna įdėta ir specialių servetėlių, skirtų nuvalyti odą po depiliacijos. Jeigu jų nėra, odą galima nuvalyti aliejumi po depiliacijos. Na, o jeigu kyla dvejonių, ką geriau rinktis – vašką ar vaško juosteles, galima išbandyti GEOMAR depiliacinio vaško su aplikatoriumi ir depiliacinių juostelių rinkinį. Šis rinkinys padės apsispręsti, kokia forma pateiktą vašką naudoti patogiau. Šiaip ar taip, depiliacija vašku užtikrina ilgai trunkantį švelnios odos rezultatą, nes plaukeliai išraunami su šaknimis.

 

depiliacines juostelesSVARBU!

 

 

  • Kad depiliacija namuose būtų saugi, prieš pradedant naudoti depiliacinį vašką, cukraus pastą ar kremą, verta atlikti lopo testą – išbandyti priemonę mažame odos plotelyje, taip patikrinant, ar neatsiranda alerginė reakcija.
  • Vaškas ir vaško juostelės aplikuojamos ant odos plaukų augimo kryptimi, tačiau nuplėšiamos priešinga plaukų augimo kryptimi staigiu judesiu.
  • Vaško negalima plėšti vertikaliai, nes taip plaukų nepavyks išrauti su šaknimis, be to, liks suerzinta oda.

 

Depiliacinė cukraus pasta

Depiliacinė cukraus pasta yra vandenyje tirpus vaškas, skirtas nepageidaujamiems veido ir kūno plaukeliams šalinti. Ši priemonė tepama ant odos mentele arba tiesiog pirštais, o tuomet pašalinama staigiu judesiu. Vaško likučiai pašalinami vandeniu. Kaip ir sufleruoja priemonės pavadinimas, ji pagaminta cukraus pagrindu. Štai DOLL SUGARING PASTE depiliacinė cukraus pasta (500 ml) pasižymi minimalistine sudėtimi: cukrozė, vanduo, citrinos rūgštis ir medus. Kaip ir įprastas vaškas, cukraus pasta plaukelius pašalina su šaknimis, tad užtikrina ilgalaikį tobulai švelnios odos be plaukelių rezultatą.

 

SVARBU!

  • Jeigu likus dienai iki depiliavimo procedūros odą nušveisite, depiliacija bus efektyvesnė.
  • Priešingai nei depiliacinis vaškas, cukraus pasta ant odos tepama prieš plaukų augimo kryptį, o nuplėšiama plaukų augimo kryptimi.

 

Depiliaciniai kremai

Depliaciniai kremai yra klasikinė priemonė, pasitelkiama, kuomet atliekama depiliacija namuose. Šie kremai yra tepami mentele ant nuplautos ir nusausintos odos. Priemonė ant odos paliekama gamintojo nurodytą laiką (įprastai apie 3–15 min.). Palaikius kremą ant odos trumpiausią nurodytą laikotarpį, jis pašalinamas mentele nuo nedidelio odos ploto – įsitikinant, kad jį lengva nuvalyti kartu su plaukais. Jeigu plaukelių lieka, kremą reikėtų palaikyti dar keletą minučių (svarbu neviršyti maksimalaus gamintojo nurodyto laiko). Gamintojai žada iki kelių savaičių trunkantį odos švelnumą, tačiau galutinis rezultatas priklauso nuo konkretaus žmogaus plaukelių augimo greičio ir storio.

Depiliacinius kremus galima rinktis įvairiomis kūno dalims bei skirtingiems odos tipams, pavyzdžiui, jautriai odai, sausai ir probleminei odai, vyrams, universalios paskirties (kūno, veido ir bikinio sričiai). Siekiant atlikti depiliaciją kuo rečiau, galima pasitelkti ir plaukų augimą stabdantį aliejų.

 

SVARBU!

  • Renkantis depiliacinius kremus bei kitas priemones, svarbu paisyti gamintojo rekomendacijų, kokioms kūno dalims depiliuoti jis tinkamas. Jeigu nurodyta, kad galima depiliuoti tik kojas, priemonė netiks veido ar bikinio sričiai. Jautrių kūno dalių srities depiliacijos priemonių sudėtys skiriasi, yra papildytos raminamosiomis medžiagomis.
  • Siekiant sėkmingai užbaigti depiliaciją, verta naudoti priemones po depiliacijos.

 

 

Šias ir daugelį kitų grožio priemonių rasite EUROKOS e. parduotuvėje eurokos.lt.


Paskelbta: 2022-04-12