Dantų pastos visai šeimai! Natūraliais ingredientais papildytos ir saugios SPASTA dantų pastos

SPASTA dantų pastos – patrauks kiekvieno dėmesį. Nuostabus pakuotės dizainas ir priemonė joje, tad tikrai verta išbandyti. Jei esate ryški ir stilinga asmenybė, SPASTA dantų priežiūros priemonės kaip tik Jums! Tai natūraliais ingredientais papildytos ir saugios dantų pastos tiek vaikams, tiek suaugusiems. SPASTA gaminiuose nėra titano dioksido. Be to, priemonės atspindi prekės ženklo vertybes, tad nėra testuojamos su gyvūnais. Dantų pastos pasižymi gaiviais skoniais ir jas patogu pasiimti su savimi, kad ir kur bekeliautumėte. „Mes norime, jog dantų priežiūra Jums taptų malonumu“,- teigia SPASTA. Išbandžiau devynias skirtingas pastas ir pasidalinsiu savo nuomone apie jas. Noriu paminėti jog esu švelnesnių dantų pastų mėgėja, nemėgstu aštrių dantų pastų, todėl jų švelnumas yra vienas iš mano pastų pasirinkimo kriterijų. Tikrai atradau favoritų šioje dantų pastų linijoje.

 

 

SPASTA I'M SPICY

Pasta turi cinamono skonį, kuris nėra per aštrus. Dažnai šią pastą renkuosi rytais, nes ji sudėtyje turi fluoro, o ši medžiaga yra naudinga dantims! Sudėtyje yra abrazyvinės dalelės, kurias galima matyti ir nuotraukoje. Pasta padeda apsaugoti dantenas ir dantis nuo apnašų.

 

 

SPASTA I'M SHINY

Šios pastos skonis yra mano mėgstamiausias iš visos balinančios linijos su anglimi. Tai yra tobula mėta, kuri tikrai nėra per aštri, o pati pasta nėra visiškai juoda. Pasta turi balinantį poveikį ir apsaugo nuo dantų ėduonies.

SPASTA I'M AWAKE

Tai antroji pasta, kuri sudėtyje turi fluoro. Taip pat sudėtyje yra juodosios anglies, kofeino ir citrusinių vaisių ekstraktų bei mėtų .Šios skonis taip pat nėra per aštrus, todėl jei nemėgstate aštrių, galite ją rinktis. Dantų pasta pasižymi balinančiu ir valančiu efektu.

SPASTA I'M TRENDY

Ši pasta patiks aštrios mėtos mėgėjams, nes yra tikrai aštroka. Jaučiasi ne tik mėta, bet ir mėlynės, pasta yra visiškai juoda! Ji turi švelnų balinantį efektą, ir stiprina dantenas. Man asmeniškai ši pasta buvo viena aštriausių, todėl nelabai patiko.

 

 

SPASTA I'M JUMMY

Tai viena iš saldesnių pastų, bet tuo pačiu ir aštroka, skonis tikrai egzotiškas. Sudėtyje yra aktyvaus Kalcio, pasta padeda nuraminti sujautrėjusias dantenas ir stiprina dantų emalį.

SPASTA I'M JUICY

Ši pasta, mano nuomone, yra viena iš švelniausių, tiks tiems kurie nemėgsta aštrios mėtos. Man taip pat labai patiko, nes lieka malonus skonis po valymo.  Pasta remineralizuoja ir padeda nuraminti dantų bei dantenų jautrumą, todėl tiks jautresniems. Pati turiu gan jautrias dantenas, todėl ši pasta labai patiko.

 

SPASTA I'M HEALTHY

Pasta labai malonaus skonio, nėra aštri. Sudėtyje yra medžių anglies, aktyviojo kalcio, citrusinių vaisių ir mėtų ekstraktų. Šios pastos sudėtyje esančios veikliosios medžiagos padeda kovoti su dantenų jautrumu, leidžia išvengti dantų jautrumo ir stiprina emalį.

SPASTA I'M MINTY

Ši man primena tiesiog švelnesnę paprastos mėtinės pastos versiją. Puikiai tiks paprastos mėtos mėgėjams, kurie nori išbandyti natūralios sudėties pastas. Sudėtyje aktyviojo kalcio, žydrojo molio, citrusinių vaisių ir mėtų ekstraktų.

 

SPASTA I'M SLEEPY

Iš tiesų nesu levandų megėja, nemėgstu jų kvapo... Tačiau galiu teigti jog ši pasta yra visiška mano favoritė (ko nesitikėjau)! Vakarais naudoju šią ir tikrai jausmas jog ji šiek tiek ramina. Asmeniškai mane, vakare aštri mėtinė pasta prabudina, o kadangi ši yra visiškai švelni - to nėra. Pastoje tikrai jaučiasi ir persimonai, kuriuos labai mėgstu, todėl matyt ir patiko ši priemonė.

Apibendrinus, mano favoritės: I’M SLEEPY, I’M JUICY, I’M SPICY, I’M AWAKE. Tikrai rekomenduoju išbandyti šias pastas, jei mėgstate švelnesnes – nenusivilsite. Buvo labai smagu išbandyti kiekvieną, vis naują skonį, kuris vis nustebindavo ir rasti savo favoritus, kuriuos tikrai kartosiu. Dažnai pastos man nesuteikia švaros efekto ir nepadeda išvalyti dantų iki galo, o SPASTA man tikrai pasiteisino. Išskirtinumas, kuriuo pasižymi SPASTA, tai ne tik jų nuostabaus dizaino pakuotės, bet ir pačios pastos išvaizda. Visose pastose yra žėručio, todėl jos atrodo ne tik skaniai, bet ir gražiai. Ypač nustebau pamačiusi juodų pastų išvaizdą.

 

Dėkoju, kad skaitėte! Iki kitų apžvalgų

Gintarė @gince7

Šias ir daugelį kitų grožio priemonių rasite EUROKOS e. parduotuvėje eurokos.lt.


Paskelbta: 2021-09-29