Dantų pastos, kurias turi išbandyti! Apžvalgininkė Vilija išbandė net 9 SPASTA dantų pastas ir dalinasi savo atsiliepimais

FizzyLemonade: Dantų pastos užteks visiems metams

 

Stilingos, gaivos ir jautriems dantims tinkančio dantų pastos SPASTA jau apsistojo mano vonioje. Tiek dantų pastų man užteks ilgam laikui, tikiuosi, atrasti savo favoritą, nors tiesa pasakius, visų paragavus, atrodo, kad visos patinka. Mėgstu gaivias dantų pastas, tačiau negaliu pakęsti „aštrių“, tos kuriose yra daug mentolio, jos ypatingai stipriai šaldo, gaivina ir kartu net dirgina burnos gleivinę. Ir labai retu atveju naudoju vienos rūšies dantų pastą kelis kartus iš eilės, mėgstu jas keisti ir nepripratinti dantų prie vienos rūšies priemonių. Keisti sveika, tik žinoma, visuomet reikia atsirinkti kiekvienam tinkančias priemones. Todėl džiaugiuosi galėdama apžvelgti bene didžiausią natūraliais ingredientais papildytą dantų pastų SPASTA asortimentą iš EUROKOS.

 

 

Balinamosios dantų pastos. Pradėkime nuo SPASTA I'M SHINY dantų pastos, kuri švelniai valo ir balina dantis, puoselėja dantenas. Suteikia gaivų burnos kvapą. Šioje dantų pastoje nėra tokių ingredientų kaip fluoras, titano oksidas, SLS sulfatai, parabenai bei triklozanas. Šios dantų juoda ne tik pakuotė, bet ir turinys, kuris lengvai gąsdina, bet sudėtyje esanti natūrali medžio anglis suteikia priemonei juodą atspalvį. Taip pat SPASTA I’M SHINY dantų pastos sudėtis papildyta aktyviuoju kalciu, citrusinių vaisių ir mėtų ekstraktais. Dantų pasta mane nustebino savo gaivumu, geline konsistencija. Ar efektas I’M SHINY, galėčiau patvirtinti tik po ilgesnio naudojimo. Dantų pastos sudėtyje esančių mėtų intensyvumas neerzina, nejautrina dantų, maloniai valosi. SPASTA asortimente galite rasti ir daugiau dantų pastų, kurios papildys natūralia medžio anglimi bei pasižymi dantis balinančiomis savybėmis.

 

 

Dantų pastos jautriems. Dantų pastas SPASTA I'M JUICY ir SPASTA I'M MINTY galėčiau pavadinti pačiomis vasariškiausiomis dantų pastomis. Pasižiūrėjus į pakuotes iškart pagerėja nuotaika, o su jomis valyti dantis vienas malonumas. Šių dantų pastų konsistencija yra standesnė, turi pastelinį atspalvį.

SPASTA I'M JUICY dantų pasta padeda išvengti dantų jautrumo bei stiprina emalį. Pagal gamintojo aprašymą sudėtyje nėra fluorido, titano oksido, SLS sulfatų, parabenų, triklozano. Dantų pasta suteikia  gaivų burnos kvapą, nes jos sudėtis papildyta apelsinų ir mėtų ekstraktais. Taip pat sudėtyje yra aktyviojo kalcio bei kalio jonų. Kartais mėgstu tokias itin švelnias dantų pastas, kurios neapsunkina pačios dantų valymo procedūros, yra malonios konsistencijos ir per daug neputoja.

 

 

SPASTA I'M MINTY dantų pastos funkcija tokia pati kaip I’ JUICY. Ši dantų pasta skonio prasme labai panaši į I’M SHINY dantų pasta, tačiau jos spalva yra švelniai mėtinė, o konsistencija standesnė. SPASTA I’M MINTY sudėtyje yra  aktyviojo kalcio, žydrojo molio, citrusinių vaisių ir mėtų ekstraktų. Kuri iš šių dantų pastų man patiko labiau negaliu atsakyti, nes tikrai labai mielai pakaitomis toliau naudosiu abi.

 

 

Dantų pasta SPASTA I'M HEALTHY papildyta natūraliai ingredientais padeda išvengti dantų jautrumo bei stiprina emalį. Sudėtyje nėra fluorido, titano oksido, SLS sulfatų, parabenų, triklozano. Ši dantų pasta pasižymi išskirtiniu gaivumu. Priemonės sudėtyje aktyviojo kalcio, citrusinių vaisių ir mėtų ekstrakto bei raminančiųjų žolelių ekstrakto. Pakuotės žaismingumas bei dantų pastos šūkis skatina ją rinktis ir išbandyti pačią pirmą. Ne veltui I’M HEALTY. Taigi, tiek, kurie dar neapsisprendžia, kurią dantų pasta iš SPASTA asortimento išbandyti visų pirma siūlyčiau šią. Malonus aromatas, suteikta gaiva bei švelni konsistencija patiks ir jautruoliams, ir „aštruoliams“.

 

 

Tiesa, SPASTA dantų pastų „linksmuolių“ asortimentui priklauso dar keletas skonių. I‘M YUMMY, bene pati skaniausia dantų pasta iš viso asortimento. I‘M SPICY – aštresnė, pasižymi balinamosiomis savybėmis. I‘M SLEEPY net pats pavadinimas kalba už save, kad dantų pasta pasižymi raminamosiomis savybėmis, puikiai tinka naudoti prieš miegą.

Tikiuosi pastebėjote keletą labai svarbių faktų apie SPASTA dantų pastas. Visų dantų pastų sudėtis yra papildyta natūraliais ingredientais. Taip pat jų sudėtyje nėra fluorido, titano oksido, SLS sulfatų, parabenų, triklozano. Pasidžiaugsiu įdomia patirtimi išbandant šios kategorijos kosmetikos priemones, kuri nenuvylė ir paskatino daugiau pasidomėti savo dantų higiena. Todėl paskatinsiu ir jus rinktis natūralesnes priemones, rūpintis savo burnos higiena, puoselėti dantis bei pasipuošti švariomis šypsenomis.

@eatless.lt

Šias ir daugelį kitų grožio priemonių rasite EUROKOS e. parduotuvėje eurokos.lt.


Paskelbta: 2021-07-15