CLINIANS veido priežiūros kosmetika – geriausias pirkinys internetu! Apžvalga apie priemones dalinasi Laura

Rasti tinkamas veido priežiūros priemones – nelengva užduotis. Asmeniškai aš vis kartkartėmis pasineriu į ilgas naujo veido prausiklio ar kremo paieškas, nes net ir ilgai naudojamos priemonės kartais tiesiog pradeda nebetikti odai. Tai gali priklausyti nuo bendros organizmo būklės, metų laiko, odos jautrumo ir pan. O kartais priežastys taip ir lieka nežinomos... Negaliu teigti, jog į mano veido odos priežiūros rutiną naujos priemonės ateina dažnai. Vis dėlto, dabar prireikus naujo prausiklio, nusprendžiau pasipildyti ir kitų priemonių.

 

 

CLINIANS – tikriausiai ne man vienai pažįstamas italų prekių ženklas. Jo kūrėjai siekia padėti kovoti su oro užterštumo, klimato, UV spindulių bei kitais neigiamais poveikiais mūsų odai. Prekių ženklas siūlo kokybiškas veido ir kūno priežiūros priemones, nedirginančias net ir jautriausios odos. Pati kadaise esu išbandžiusi CLINIANS micelinį vandenį, kremą. Be to, netgi dvi vasaras iš eilės naudojau šio prekių ženklo priemones, apsaugančias nuo saulės – likau labai patenkinta.

Na, o šiandien aptarsiu CLINIANS veido priežiūros priemones. Išbandžiau:

  1. CLINIANS HYDRA PLUS REFRESHING valomąją veido želę;
  2. CLINIANS ATTIVA ANTISTRESS veido toniką;
  3. CLINIANS HYDRA - PLUS MOISTURIZING MATTIFYING drėkinamąją veido želę arba kremą;
  4. CLINIANS ANTIPOLLUTION paakių želę.

Priemones rinkausi internetu ir ne visas pataikiau tiesiai į dešimtuką, tačiau daugumą pavyko prisijaukinti. CLINIANS HYDRA PLUS REFRESHING valomoji veido želė man patiko nuo pat pirmojo panaudojimo. Ji skirta normaliai ir mišriai odai prižiūrėti, todėl ne tik pašalina makiažo likučius ir nuprausia odą, bet ir padeda atsikratyti odos riebalų pertekliaus (mano atveju T zonoje). Nuprausus veidą, oda lieka švari, gaivi, tačiau neišsausėjusi.

 

 

Ant švarios odos įprastai tepu toniką arba serumą. Šį kartą išbandžiau CLINIANS ATTIVA ANTISTRESS veido toniką, kuris dar labiau atgaivino odą. Gamintojas teigia, kad priemonė šalina makiažo ir nešvarumų likučius – galimai ant nupraustos odos efektas nėra matomas plika akimi. Naudosiu šį CLINIANS veido toniką toliau, tačiau kaitaliosiu su kitu.

 

 

Kita priemonė, be kurios neįsivaizduoju savo veido odos priežiūros rutinos – kremas. Jų esu išbandžiusi ne vieną ir paradoksas, kad esu atradusi gerų tiek už kelis, tiek už keliasdešimt eurų. Manau, kad CLINIANS HYDRA - PLUS MOISTURIZING MATTIFYING – neblogas variantas ieškant patrauklaus kainos ir kokybės santykio. Ypač patiko gamintojo nurodytas privalumas, jog priemonės sudėtyje esančios veikliosios medžiagos reguliuoja riebalinių liaukų išskiriamų riebalų kiekį, koreguoja odos porų matomumą ir blizgesį T odos srityje (kakta, nosis, smakras), suteikia matinį efektą. Dėl porų matomumo drįsčiau suabejoti, tačiau visa kita tikrai atitinka. Pusiau želė tekstūros kremas – lengvas, greitai įsigeria ir gerai drėkina odą.

 

CLINIANS ANTIPOLLUTION paakių želė – priemonė su hialurono rūgštimi, kuri labai laiku pateko į mano rankas. Nežinau, su kuo tai susiję, bet mano paakių oda šiuo metu gerokai išsausėjusi. Ši paakių želė su trimis rutuliniais aplikatoriais puikiai sudrėkino odą, suteikė jai gaivumo. Priemonė tinka įvairaus amžiaus moterims. 

 

Išbandžiusi CLINIANS veido priežiūros priemones, galiu pasidalinti 3 pamąstymais / patarimais:

  1. Mūsų oda yra kaip mūsų nuotaikos – kartais prisitaiko prie esamų aplinkybių, o kartais jos būklė per greitai kinta, tad prisitaikyti ir parinkti tinkamas priemones tenka mums.
  2. Nežinant, kokios priemonės tinka jūsų odai, geriausia pasitarti su konsultantėmis, o ne rinktis pagal aprašymus internete.
  3. Nepamirškite drėkinti ne tik veido odą, bet papildomai ir paakius. Tai padės išvengti odos šerpetojimo ir ankstyvųjų senėjimo požymių.

 

Kilus klausimams ar diskusijoms, lauksiu jūsų instagrame @sakirovaite.

Šias ir daugelį kitų grožio priemonių rasite EUROKOS e. parduotuvėje eurokos.lt.


Paskelbta: 2021-09-13