Uždaryti
Išjungti
Prisijungti
Uždaryti
Jūsų krepšelis tuščias

Celiulitas! Kūno šveitiklis - efektyvi pagalba odai! GEOMAR priemonės, kurias rekomenduoja apžvalgininkė Eglė

ŠVYTINTI ODA SU GEOMAR!

Artėjant vasarai renkuosi lengvesnius ir atviresnius drabužius, tad nenuostabu, jog noriu džiaugtis nepriekaištingai atrodančia oda. Kad ji spindėtų ir atrodytų gyvybingai vien losjono ar kremo nepakaks, visų pirma odai reikia padėti atsinaujinti. Kūno šveitimas bei odos standinimas leidžia man džiaugtis nuostabia oda. Visada renkuosi GEOMAR – italų prekės ženklą, kuris yra kūno priežiūros kosmetikos rinkos lyderis! GEOMAR produktai sukurti iš nepaprastų negyvosios jūros išteklių bei praturtinti kitų ekologiškų natūralios kilmės ingridientų. Jau vien žodis GEOMAR  išvertus iš lotynų kalbos reiškia GEO – žemė + MAR – jūra.

 

 

Ypač populiarūs yra GEOMAR „Thalasso“ šveitikliai, kurie ne tik atlieka šveičiamąjį poveikį, bet ir mažina celiulitą. Kadangi turiu itin sausą odą, naudoju GEOMAR „Thalasso Purificante“ kūno naujieną. Tai nuostabiai gaivaus kvapo kūno valomasis šveitiklis. Negyvosios jūros druskos ir cukrus ne tik nušveičia nebegyvas odos ląsteles, gerina  jos mikrocirkuliaciją, bet ir padeda įsisavinti drėgmę ir maistines medžiagas. Šio „scrub‘o“ sudėtyje yra dar medžių anglies, saldžiųjų migdolų ir ryžių aliejaus, dėl to, išlipus iš vonios mano oda visada yra tarsi padengta aliejumi, glotni ir elastinga. Šis efektas man, kaip sausiaodei – nerealus! Pabandžius šį “Purificante“ kūno šveitiklį, odos šveitimas man tapo įprasta grožio rutinos dalis dar ir todėl, kad šveitimo procedūra padeda sumažinti užsikimšusių porų riziką, todėl į odą įsigeria lengviau visi drėkinamieji kremai. Kūno odą aš visada šveičiu vakare, prieš gulant miegoti, nes naktį oda atsinaujina, regeneruoja.

 

 

Antras „must“ žingsnis – tai kova su celiulitu ir drėkinimas! Į „apelsino žievelę“ arba vadinamąjį celiulitą daugelis moterų, praradusios viltį jį įveikti, tiesiog numoja ranka, tačiau reikėtų imtis bent paprasčiausių priemonių. Neturiu laiko įvyniojimams bei purvams, kuriuos visada reikia ilgai laikyti ant odos ir tik tada nuplauti, todėl naudoju nuostabų GEOMAR „Crema Fango Rassodante“ purvo kremą kūnui tobulinti. Visų pirma – jis nenuplaunamas, visų antra – sudėtyje gausu negyvosios jūros druskų, kurios gerina odos būklę. Ginkmedžių, žaliosios kavos ekstraktai dailina kūno linijas, o juodasis ir baltasis moliai pasižymi standinamuoju poveikiu. Tepant šį purvą ant odos, kas nuostabiausia, jis virsta į gelinį kremą, jį paprasta ir lengva naudoti kas dieną. Po jo oda visada kvepianti ir pridrėkinta. Taigi, jis atlieka dvigubą poveikį: kovoja su celiulitu ir maitina odą. Kas galėtų būti tobuliau?

 

 

Jei norite išpuoselėtos, elastingos i gražios odos, tikrai verta sugaišti kelias minutes ir nepraleisti šveitimo bei drėkinimo – stangrinimo procedūrų. GEOMAR kompanija siūlo nuostabias, kvapnias bei veiksmingas priemones, kurias jums tereikia išsirinkti iš esamos gausos. Mano mažytis namų SPA susideda iš šių dviejų nepamainomų priemonių, o tavo?

@sakaulauskaiteegle

Šias ir daugelį kitų grožio priemonių rasite EUROKOS e. parduotuvėje eurokos.lt.


Paskelbta: 2022-04-21