AURELIJA: Formuoju plaukus su SCHWARZKOPF GOT2B priemonėmis

Labas! Šiandien pakalbėkime apie plaukus, jų puoselėjimą, saugojimą ir formavimą. Juk gražūs ir sveiki plaukai yra kiekvienos moters aksesuaras! Šiaip Schwarzkopf got2b plaukų priežiūros priemones esu bandžiusi, tačiau būtent šias, apie kurias ir yra šiandienos įrašas, mėginau ir testavau pirmą kartą, tad buvo itin įdomu su jomis geriau susipažinti.

 

 

Testavau TRIS priemones: plaukus nuo karščio saugantį purškiklį, plaukų apimtį padidinančią modeliavimo pudrą bei koreguojamąjį šepetėlį nepaklusniems plaukams.

Got2b Guardian Angel plaukus nuo karščio saugantis purškiklis. Pirmiausia, labai noriu pagirti šios priemonės kvapą, nes jis tiesiog NEREALUS! Kvepia labai skaniai, gaiviai, o ir produktą papurškus ant plaukų kvapas išlieka kurį laiką. Šiaip aš pati stengiuosi kuo mažiau ir rečiau naudoti tiesintuvą, plaukų žnyples ar džiovintuvą, nes visi šie prietaisai yra didelis blogis plaukams.

 

 

Tačiau reikia pripažinti, jog tikrai kartas nuo karto tenka panaudoti šiuos prietaisus, neišeina jų išvengti visu 100 procentu. Todėl stengiantis padaryti kuo mažesnę žalą plaukams, reikia pasitelkti į pagalbą apsaugos priemones. Būtent šis purškiklis yra skirtas apsaugoti plaukus nuo karščio iki 220 laipsnių. Pastebėjau, kad kiekvieną kartą panaudojus šią priemonę, mano plaukai labiau blizga, mažiau veliasi bei lengvai krenta, tad priemonė jų visiškai neapsunkina.

 

 

Got2b powderful plaukų apimtį padidinanti modeliavimo pudra. Šita pudra yra būtina kiekvienai merginai, kuri turi plonus ir itin prigludusius plaukus. Man šita priemonė visiškai pateisino lūkesčius: labai gražiai, natūraliai pakelia plaukus nuo šaknų ir išsprendžia ,,priplotų“ plaukų problemą.

 

 

Kadangi mano pačios plaukai yra tiesūs, gan ploni, aš niekaip negaliu išsiversti be šios modeliavimo pudros, nes kad ir ką bedaryčiau, mano plaukai yra prigludę. Todėl vienintelė išeitis turėti puresnius ir su didesne apimtimi plaukus yra štai ši priemonė! Užtenka tiesiog pudrą paskirstyti ant plaukų šaknų, įtrinti ir vuolia, galima džiaugtis didesne apimtimi! Labai paprasta naudoti, o efektas tikrai puikus!

 

 

Got2b bye bye flyaways koreguojamasis šepetėlis. Ar žinote tą jausmą, kai susisuki plaukus į tobulą kuoduką, bet kai kurios plaukų sruogelės atrodo gyvena kitą gyvenimą ir tampa antenomis, kurios vis styroja iš šukuosenos? Jei taip, tai šitas šepetėlis yra skirtas būtent jums!

 

 

Nors priemonė labai primena blakstienų arba antakių tušą, tačiau ji yra skirta TIK plaukams. Šis šepetėlis padeda suvaldyti plaukus, ypatingai, kai norite juos surišti į kasą ar susisukti kuoduką. Visus nepaklusnius plaukus ir sruogeles, šepetėlis labai lengvai suvaldo vos perbraukus juo per plaukus. Taip plaukai priglunda ir pati šukuosena atrodo daaag tvarkingiau. Pati priemonė yra bespalvė, nelipni, todėl plaukų nesulipina kaip plaukų lakas. Be to, ji labai skaniai kvepia!

 

 

Šiam kartui tiek! Linkiu gražios, saulėtos ir puikios dienos!

Aurelija iš @_aurra

Šias ir daugelį kitų grožio priemonių rasite EUROKOS e.parduotuvėje eurokos.lt.


Paskelbta: 2020-06-15