Atgaivinkite plaukus su AMEND MILLENAR priemonėmis! Karolinos Skiedraitės priemonių apžvalga

Sveikos merginos, pakalbėkime šiandien apie plaukus ir jų priežiūrą. Temperatūros svyravimas juos išsausina, jie praranda drėgmę ir galiausiai pradeda elektrintis, ateinant rudeniui, norime juos atgaivinti.

Šį kartą teko išbandyti plaukų priežiūros priemones iš AMEND MILLENAR OLEOS MARROQUINOS.  Balta linija, apie kurią jums šiandien jums papasakosiu. Skirta sausiems, drėgmę praradusiems plaukams.

Trumpai apie firmą:

AMEND yra Brazilijos plaukų priežiūros įmonė, įsikūrusi San Paule. Ją, 1994 m., vedamas savo svajonės įkūrė Paulas Pereira. Plaukų priežiūros prekių ženklas ypač atsakingai atsirenka veikliąsias ir kvapiąsias medžiagas, naudojamas jų priemonėse. Bendrovė visame pasaulyje ieško išskirtinių ir modernių ingredientų tam, kad išpildytų klientų lūkesčius ir suteiktų žadėtą naudą. AMEND asortimente galite rasti gausybę kokybiškų plaukų priežiūros, formavimo bei dažymo priemonių, pripildytų natūraliais ingredientais.

 

 

AMEND MILLENAR OLEOS MARROQUINOS plaukų šampūnas, 300 ml

 Šis šampūnas mane labai nustebino tuo, kad plaunant plaukus, vien jo pagalba jie tapo labai glotnūs. Esu įpratus, kad kiti šampūnai plaukus padaro šiurkščiais, ir tik poto naudojamos priemonės juos sušvelnina. Vien po šio šampūno nebesinori tepti nieko, nes plaukai tampa labai slidūs ir švelnūs. Šampūno konsistencija labai skysta, tad atsargiai dozuokite, kad nepadaugintumėte. Taip pat nustebino ir kvapas. Kas dievina rytietiškus, bet neįkyrius kvapus, jums visa ši linija tikrai patiks! Sudėtyje yra Maroko argano aliejaus ir apsauginių, plaukų būklę gerinančių, veikliųjų medžiagų.

 

 

AMEND MILLENAR OLEOS MARROQUINOS plaukų kondicionierius, 300 ml

 Šis kondicionierius yra daug tirštesnės konsistencijos nei šampūnas, bet paskirstyti per plaukų ilgį nėra sunku. Tik nepamirškite, kad negalima tepti plaukų šaknų. Asmeniškai aš, šį kondicionierių įmasažuoju į plaukus, ir palaikau 1-2 minutes geresniam rezultatui. Kvapas taip pat nerealus, o rezultatas dar įspūdingesnis. Atrodo visas plaukų plovimo ritualas tuo ir baigiasi, tačiau jeigu norite dar labiau sudrėkinti savo plaukus naudokite nenuplaunama plaukų balzamą, apie kurį papasakosiu plačiau.

AMEND MILLENAR OLEOS MARROQUINOS SEALING plaukų balzamas, 180 g

Tai nenuplaunamas plaukų balzamas, kuris suteiks jūsų plaukams ypatingą drėkinimą ir švelnumą. Sudėtyje yra Maroko arganų ir saldžiųjų migdolų aliejų. Nemeluosiu, vengdavau naudoti tokio tipo priemones, nes visuomet galvodavau, kad jos nesusigers į mano plaukus, jie sulips ir galiausiai liksiu su riebaluotais plaukais. Svarbiausia atsiminti, kad šį balzamą reikia tepti tik ant plaukų galų, netepkite šaknų. Taigi, nepadauginus priemonės ir tolygiai paskirsčius ant plaukų, šį balzamą po truputi prisijaukinau. Šios priemonės nenaudoju kas kart plaunant plaukus, užtepu ją tik tuomet, kai noriu extra drėkinimo arba žinau, kad naudosiu karštas formavimo priemones, kadangi, šis balzamas apsaugo ir nuo karščio daromos žalos, taip pat apsaugo ir nuo UV spindulių poveikio.

 

 

AMEND MILLENAR OLEOS MARROQUINOS plaukų aliejus arba eliksyras, 75 ml

Na ir pabaigai, visą plaukų plovimo ritualą užbaigiame plaukų aliejumi. Man ši priemonė paliko didžiausią įspūdį. Šį aliejų naudoju po kiekvieno plovimo ir man jis taip patinka! Pradedant tuo, kad konsistencija ir jausmas toks, lyg tepčiau ant savo plaukų šilką. Priemonė labai maloni, ypatingai patinka dozatorius, nes dar niekada nesu bandžiusi jokios plaukų priemonės, kuri dozuotųsi su pipete. Šį aliejų galite tepti ant sausų arba drėgnų plaukų. Aš visuomet tepu tada, kai plaukai būna apie 80% pradžiūvę. Rezultate, plaukai labai lengvai išsišukuoja, mažiau veliasi, tampa labai glotnūs ir sudrėkinti.

 

Tikrai, nuoširdžiai rekomenduoju išbandyti šią liniją toms, kurios turi sausus ir drėgmę praradusius plaukus. Taip pat nepamirškite, jeigu norite pasiekti kitokio rezultato, ši firma turi kelias skirtingą poveikį suteikiančias linijas, kurios galbūt idealiai tiks jūsų plaukams.

 

Visas maloniai kviečiu paskaityti ir daugiau apžvalgų apie įvairias priemones,  mano Instagram paskyroje: carolina_ski

Ačiū, kad skaitėte ir iki kitų susitikimų!

Šias ir daugelį kitų grožio priemonių rasite EUROKOS e. parduotuvėje eurokos.lt.


Paskelbta: 2020-08-16