Ar sausa oda yra dehidratavusi?

Ar sausa oda yra dehidratavusi?

JONZAC „REhydrate“ priemonės papildytos terminiu šaltinio vandeniu normaliai ir mišriai odai, kuri yra jautri ir dehidratavusi

 

Sveikai odai būtinas vanduo. Jis nuolat sklaidomas dermoje į odos paviršiaus pusę.

Žmogaus organizme dermoje vandenį fiksuoja glikozaminoglikanai, užtikrinantys, kad oda būtų nuolat drėkinama. Įvairios vandenyje tirpios ir higroskopinės tarpląstelinės medžiagos – natūralus drėkinamasis faktorius (NDF) – vandenį sulaiko epidermio ląstelėse. Galiausiai jis išgarinamas epidermio raginiame sluoksnyje. Šį garavimą reguliuoja odos paviršiuje esanti hidrolipidų plėvelė, kontroliuojanti odos pralaidumą.

Oda dehidratuoja dėl vandens sulaikymo problemų sutrikus odos barjero funkcijai. Tuomet hidrolipidų plėvelė neatlieka savo funkcijos, odos ląstelių veikla sutrinka ir odos barjeras susilpnėja. Padidėja transepiderminis vandens netekimas (TEVN) ir oda dehidratuoja.

Kovoje su šiuo procesu JONZAC „REhydrate“ priemonės pasižymi dvigubu drėkinimo veiksmingumu – drėkina tiek iš karto, tiek per tam tikrą laiką. Šios kosmetikos linijos priemonėse yra Jonzac terminio šaltinio vandens, suteikiančio momentinį poveikį. Priemonės taip pat palaiko epidermio raginio sluoksnio atkūrimo procesą ir užtikrina ilgalaikį drėkinimą. JONZAC „REhydrate“ priemonių poveikį dar labiau sustiprina jų sudėtyje esantys emolientai, odą padarantys elastingesnę ir minkštesnę, ir drėkinamosios medžiagos, palaikančios priemonės vandens kiekį.

Drėkinamoji medžiaga augalinės kilmės glicerinas sulaiko vandenį ir lėtina jo garavimą per odą. Tai taip pat padeda kovoti su dehidratacija.

Riebalų rūgščių esteriai, įtraukti į priemonių sudėtį kaip emolientai, susijungia su odos lipidais ir užtikrina epidermio raginio sluoksnio ląstelių glaudumą. Taip, naudojant Jonzac terminio šaltinio vandenį, atkuriamas odos barjeras. Į visų JONZAC „REhydrate“ priemonių sudėtį taip pat įtrauktas gamintojo LEA NATURA sukurtas kompleksas „Protect 3C® Complex“.

Kosmetikos gamintojas: LEA NATURA (Prancūzija)


Ar sausa oda yra dehidratavusi?

Aiškina ekspertė Christine Lafforgue: „Reikia nepamiršti, kad yra esminis skirtumas tarp sausos odos, t. y. odos tipo, kaip nuolatinės būsenos, apibūdinančios odos struktūrą (kiti tipai – mišri ar riebi oda), ir dehidratavusios odos. Odos dehidratavimas yra odos funkcinis sutrikimas, kitaip tariant, laikina problema, kuri gali pasitaikyti esant įvairiems odos tipams.

Dehidratavusi oda nebūtinai yra sausa ir atvirkščiai, sausa oda ne visada yra dehidratavusi!

Vis dėlto dėl epitelio raginio sluoksnio struktūros pokyčių sausos odos barjeras susilpnėja, o tai savo ruožtu didina dehidrataciją.“

JONZAC REHYDRATE LIGHT MOISTURIZING drėkinamasis veido kremas, 50 ml

JONZAC REHYDRATE LIGHT MOISTURIZING drėkinamasis veido kremas, 50 ml

JONZAC REHYDRATE „Light Moisturizing“ kremas odą drėkina iš karto, turi ilgalaikį poveikį ir yra skirtas normaliai ir mišriai odai. Priemonės sudėtyje yra 15 % Jonzac terminio šaltinio vandens, taip pat augalinės kilmės glicerino ir riebalų rūgščių esterių, „Protect 3C® Complex“.


TOLERAVIMO IR VEIKSMINGUMO TYRIMAS

Produkto priimtinumas odai ir komedogeninis potencialas vertinti dermatologiniuose tyrimuose. 20 suaugusių moterų savanorių jį naudojo 28 dienas. Dalyvių odos tipai buvo normali ir mišri jautri veido ir kaklo oda. JONZAC REHYDRATE LIGHT MOISTURIZING drėkinamasis veido kremas buvo tepamas ant veido ir kaklo ryte ir vakare įprastomis sąlygomis. Patvirtinta, kad JONZAC REHYDRATE LIGHT MOISTURIZING drėkinamasis veido kremas puikiai priimtinas odai. Šis produktas neturi komedogeninio potencialo.
 

Drėkinimas

Drėkinimo potencialas po 2, 4, 6 ir 8 valandų korneometrijos būdu buvo įvertintas 50 savanorių, kurios skundėsi odos sausumu. JONZAC REHYDRATE LIGHT MOISTURIZING kremo drėkinamoji galia įrodyta gavus rezultatus, rodančius +58 % drėkinimą po 2 valandų ir +38 % drėkinimą praėjus 8 valandoms po vieno užtepimo.


PRIEMONĖS PRIIMTINUMO TYRIMAS

Atliekant naudojimo tyrimą 20 savanorių taip pat pildė klausimyną. Jo rezultatai išreikšti pasitenkinimo procentu:

> 75 % dalyvių buvo patenkintos JONZAC REHYDRATE LIGHT MOISTURIZING drėkinamuoju veido kremu.


SERTIFIKUOTA EKOLOGIŠKA KOSMETIKOS PRIEMONĖ

> 99 % sudedamųjų dalių yra natūralios kilmės.

> 44 % sudedamųjų dalių atkeliauja iš ekologinių ūkių.


FORMA

JONZAC REHYDRATE LIGHT MOISTURIZING drėkinamasis veido kremas yra lengvai absorbuojama švelni lengva emulsija, sušvelninanti ir sudrėkinanti odą.
 

KVAPAS

Kvapas primena gaivią apgaubiančią puokštę, skleidžiančią subtilų gėlių, augalinių, švelnių ir vandeningų natų derinį, subtiliai žadinantį nesenstantį vandens grynumą ir jo savybes. JONZAC REHYDRATE LIGHT MOISTURIZING drėkinamasis veido kremas sudėtyje nėra žymimų alergenų.
 

ODOS TIPAI

JONZAC REHYDRATE LIGHT MOISTURIZING drėkinamasis veido kremas skirtas normaliai ir mišriai odai, kuri yra jautri ir dehidratavusi. Šią priemonę galima naudoti naujagimiams, vaikams ir suaugusiesiems.

JONZAC REHYDRATE DERMO - NETTOYANT valomoji želė, 200 ml

JONZAC REHYDRATE DERMO - NETTOYANT valomoji želė, 200 ml

JONZAC REHYDRATE DERMO - NETTOYANT valomoji želė valo odą ir pašalina nešvarumus. Skirta jautriai odai.

JONZAC REHYDRATE DERMO - NETTOYANT valomoji želė sudėtyje yra 15 % Jonzac terminio šaltinio vandens. Priemonėje taip pat yra augalinės kilmės glicerino ir švelnių ploviklių. Sudėtis papildyta naudinguoju kompleksu „Protect 3C® Complex“.


SERTIFIKUOTA EKOLOGIŠKA KOSMETIKOS PRIEMONĖ

> 99 % sudedamųjų dalių yra natūralios kilmės.

> 11 % sudedamųjų dalių atkeliauja iš ekologinių ūkių.


FORMA

JONZAC REHYDRATE DERMO - NETTOYANT valomoji želė yra švelnus skaidrus gelis, subtiliai valantis odą dėl švelnios putų tekstūros.

KVAPAS

Priemonės kvapas – subtili moteriška gėlių ir vandens harmonija, kurioje rasotų hiacintų ir rožių žiedlapių natos susilieja su vilkdalgių aromatu, kad suteiktų kvapnaus ir prabangaus jausmingumo. Vandens pagrindas šiai kompozicijai suteikia gaivumo. JONZAC REHYDRATE DERMO - NETTOYANT valomoji želė sudėtyje nėra žymimų alergenų.


ODOS TIPAI

JONZAC REHYDRATE DERMO - NETTOYANT valomoji želė skirta jautriai odai, labiau – normaliai ir mišriai. Šią priemonę galima naudoti naujagimiams, vaikams ir suaugusiesiems.

JONZAC REHYDRATE REPLENISHING veido kaukė, 50 ml

JONZAC REHYDRATE REPLENISHING veido kaukė, 50 ml

JONZAC REHYDRATE REPLENISHING veido kaukė pasižymi subtilia gaivia tekstūra, tinkama visų tipų odai, taip pat pačiai jautriausiai. Mikroemulsinė tekstūra užtikrina optimalų veikliųjų medžiagų įsigėrimą į odą. Gelis pavirsta pieneliu, kad būtų lengviau nuplauti. Oda sušvelnėja, tampa sudrėkinta  ir nuraminta.

JONZAC REHYDRATE REPLENISHING veido kaukės sudėtyje yra 15 % raminančio Jonzac terminio šaltinio vandens, drėkinančių riebalų rūgščių esterių ir augalinės kilmės glicerino, taip pat itin intensyviai drėkinančios natūralios hialurono rūgšties.

 


JONZAC REHYDRATE REPLENISHING veido kaukė skirta jautriai odai, labai gerai toleruojama2, nėra komedogeninė ir pasižymi itin dideliu papildomu toleravimu dėl „Protect 3C®“ apsauginio komplekso.


VEIKSMINGUMO TYRIMAS

JONZAC REHYDRATE REPLENISHING veido kaukės toleravimas, kosmetinis priimtinumas ir komedogeninis potencialas tirtas su dvidešimčia 18–65 metų savanorių. Pusės jų oda buvo sausa, kitos pusės – normali ir riebi. Beje, visų savanorių oda buvo jautri. JONZAC REHYDRATE REPLENISHING veido kaukė 3 kartus per savaitę 28 dienas buvo storu sluoksniu tepama ant veido, paliekama 10 minučių, po to įmasažuojama ir nuplaunama gėlu vandeniu.


Bendras įspūdis

  • 75 % savanorių produktą įvertino teigiamai.
  • 80 % savanorių nuomone, produktas tinkamas jautriai odai.


Toleravimas

  • Jautri veido oda produktą toleruoja gerai.
  • Nekomedogeninis


SERTIFIKUOTAS EKOLOGIŠKAS KOSMETIKOS PRODUKTAS

99 % visų sudedamųjų dalių yra natūralios kilmės.

20 % visų sudedamųjų dalių atkeliauja iš ekologinių ūkių.


FORMA

JONZAC REHYDRATE REPLENISHING veido kaukė yra gelinė emulsija: itin smulkūs aliejaus lašeliai sulaikomi terminio vandens fazėje. Šie itin maži aliejaus lašeliai įgeriami giliai į odą, todėl veikliosios medžiagos tampa efektyvesnės. Emulsija dėl gaivinančio ir raminančio poveikio suteikia odai gaivią tekstūrą.


KVAPAS

100 % natūralus aromatas: subtilus gėlių ir vandens derinys, kuriame hiacintų ir rožių natos susilieja su vilkdalgių ir persikų saldumu. Vandens pagrindas šiai kompozicijai suteikia gaivumo.

 

 

Šias ir daugelį kitų grožio priemonių rasite EUROKOS e. parduotuvėje eurokos.lt.


Paskelbta: 2020-03-23