Ar jau žinote kaip pasveikinsite savo TĖTĮ?

 

Ar jau žinote kaip pasveikinsite savo Tėtį?

Juk Tėtis  yra tas, kurio dėka atėjome į šį pasaulį, tas kuris mokė drąsos ir pasitikėjimo savimi, tas, kuris net  net sunkiausiose situacijose sako „viskas bus gerai“....

Todėl pats laikas atsidėkoti už viską ir kartu padėti Tėčių odai jaustis geriau ir gaiviau. O Jūsų išrinkta dovana gali tapti ne tik malonia staigmena, tačiau ir padėka bei žinutė, kurią norime perduoti – ačiū Tau, Tėti, kad esi.

Jūsų dėmesiui - keletas idėjų, kaip nustebinti mylimus Tėčius pirmąjį birželio sekmadienį. Tik šią savaitę (2020 06 01 - 06 07) su EUROKOS lojalumo kortele vyriškai kosmetikai taikoma -40% nuolaida.

 

  • Žinoma, puikia dovana Tėčiui gali tapti ir EUROKOS dovanų kuponas. Mūsų asortimente kiekvienas Tėtis ras gausybę priemonių, skirtų vyrams – platų kvepalų asortimentą, veido ir kūno priežiūros priemones bei grožio elektroniką, kurią jis pritaikys savo poreikiams.

     

 

Visas dovanas galite įsigyti internetu, užsisakant EUROKOS elektroninėje parduotuvėje – tai ne tik naudinga, bet ir sutaupysite  nemažai laiko, kurį praleistumėte klaidžiojant po parduotuves bei ieškant geriausio dovanos varianto. Jūsų išsirinktas prekes pristatysime į Jums patogiausią vietą visoje Lietuvoje, o pasirinkus pristatymą į bet kurią EUROKOS parduotuvę – prekes pristatysime NEMOKAMAI.

       Nudžiuginkite savo Tėčius ir parodykite savo tėveliams, kad juos mylite, jais rūpinatės!