DUREX INVISIBLE SUPERTHIN prezervatyvai (3 vnt.)

Prekės kodas: 5052197045246
 • 4,25 €
 • 3,19 €
 • -25%
 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS per kurjerių tarnybą perkant už 19,99 Eur ir daugiau.

 • DOVANA - grožio priemonės mėginukas kiekvienam perkančiam.

 • DOVANA - ECOLATIER ORGANIC MARULA kûno kremas, 150 ml! Kiekvienam perkančiam už 20 Eur. Tik 11 25 - 01 04 dienomis. Dovanų kiekis ribotas.

 • Aprašymas

  DUREX INVISIBLE SUPERTHIN
  prezervatyvai
   
  Skaidrūs natūralaus kaučiuko latekso prezervatyvai  DUREX INVISIBLE EXTRA SENSITIVE su lubrikantu. Itin ploni, užtikrina didesnį jautrumą. Tiesūs, su spermos rezervuaru. Nominalusis plotis 52 mm. Prezervatyvai DUREX INVISIBLE yra patys ploniausi kada nors DUREX sukurti prezervatyvai, maksimaliai padidinantys jautrumą ir užtikrinantys aukštą saugumo lygį ir apsaugą. DUREX latekso prezervatyvai lenkia tarptautinio kokybės standarto ISO 4074 reikalavimus vyriškiems natūralaus kaučiuko latekso prezervatyvams.
   
  Naudojimas
  Kaip jį užsimauti prezervatyvą? Prieš išimdami prezervatyvą, patikrinkite ant jo pakuotės nurodytą tinkamumo naudoti terminą. Jei tinkamumo terminas pasibaigęs arba pakuotės plėvelė pažeista, prezervatyvą išmeskite ir rinkitės kitą, iš nepažeistos pakuotės.
  Plastikinę pakuotę atplėškite ties dantytu krašteliu, atsargiai išimkite prezervatyvą, nepraplėškite jo nagais ir aštriais daiktais, papuošalais, kūno auskarais. 1. Glamonėjantis prezervatyvą ant sustandėjusios varpos gali užmauti bet kuris partneris. Stenkitės jį užmauti prieš varpai paliečiant kitą asmenį. Tai padeda išvengti nėštumo ir galimybės užsikrėsti lytiniu keliu perduodamomis infekcijomis. 2. Įsitikinkite, kad ritinėlis yra išorėje. Jei viduje – prezervatyvas išvirkščias. Suspauskite spenelio formos prezervatyvo galiuką, kad į jo vidų nepatektų oro. 3. Laikydami suspaustą spenelio formos galiuką, uždėkite prezervatyvą ant varpos galvutės, o kita ranka užmaukite. Jei lytinio akto metu prezervatyvas pradeda smukti, iškart jį vėl užmaukite.  Jei jaučiate, kad prezervatyvas krenta nuo varpos ar įsitempė, sustokite ir patikrinkite, nes jis gali suplyšti. Jei prezervatyvas nusmuko, stabtelėkite ir užsidėkite naują. 4. Iškart po ejakuliacijos, kol varpa dar standi, tvirtai suimkite prezervatyvą ties varpos pagrindu. Numaukite, suvyniokite į servetėlę ir išmeskite jį į šiukšlių dėžę. Prašome prezervatyvų nemesti į unitazą.  
  Jei naudojant prezervatyvas plyšta ar prateka, patariame per 72 valandas kreiptis į gydytoją.
  Jei prezervatyvą naudojate oraliniam seksui, vėliau kitokio tipo seksui naudokite naują prezervatyvą.
   
   
  Apie DUREX
   
  DUREX yra prezervatyvus gaminanti kompanija, 1915 m. įkurtas Jungtinėje Karalystėje. Tai yra vienas iš geriausiai prezervatyvus parduodančių prekių ženklų visame pasaulyje. Jis užima net 30 % visos rinkos.

Aktualu kasdienai