SENSUAL INTIM EUREKA! menstruacinė taurelė

Prekės kodas: 614143430572
 • 24,99 €
 • 18,74 €
 • -25%
 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Eurokos parduotuves! Platesnė informacija apie pristatymą čia

 • DOVANA - grožio priemonės mėginukas kiekvienam perkančiam.

 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS su kurjeriu, perkant už 19,99 Eur ir daugiau! Platesnė informacija apie pristatymą čia 

 • Pristatymas į OMNIVA paštomatą per 2-5 d.d. NEMOKAMAS PRISTATYMAS perkant už 19,99 Eur ir daugiau! Platesnė informacija apie pristatymą čia.

 • Aprašymas

  SENSUAL INTIM EUREKA!
  menstruacinė taurelė
   
  M/L dydžio daugkartinio naudojimo menstruacinė taurelė. Ji kraują surenka, o ne sugeria jį. Taurelė įstumiama į makštį, priglunda prie makšties sienelių, apgaubia gimdos kaklelį, ir kraujas suteka į ją. Po kiek laiko taurelę reikia ištraukti, išpilti kraują, išskalauti ir vėl įstumti į makštį. Atsižvelgiant į kraujavimo gausumą, su taurele galima išbūti jos neištuštinus 8–12 val. Jeigu kraujavimas yra gausesnis, taurelę tenka ištuštinti 2–4 kartus per dieną.
   
  Pakuotę sudaro
  Taurelė, maišelis taurelei laikyti.
   
   
  Naudojimas
  Prieš naudodama taurelę pirmą kartą, turite ją sterilizuoti. Prisipilkite pakankamai vandens į puodą ir užvirinkite jį, tada įdėkite taurelę į verdantį vandenį ir pavirinkite 4 minutes arba naudokite menstruacinės taurelės sterilizatorių. Šį procesą rekomenduojama atlikti po kiekvienų mėnesinių.
  Kaip įsidėti taurelę? Kruopščiai nusiplaukite rankas ir atsistokite į patogią padėtį. Rekomenduojamos pozicijos: tupint, sėdint ant unitazo ar stovint pražergus kojas. Taurelę galite sudrėkinti vandeniu, taip ji lengviau slys. Sulenkite taurelę – yra dvi galimybės: suspauskite taurelę ir tada perlenkite ją pusiau, suformuodamos tarsi raidę „U“; uždėkite pirštą ant viršutinio taurelės krašto ir spauskite jį į vidų formuodamos trikampį. Laikydamos sulenktą taurelę viena ranka, kita atskirkite išorines lytines lūpas ir kiškite taurelę į makštį link nugaros. Taurelės nereikia kišti giliai, kaip kišamas tamponas, tačiau jos kotelis turėtų būti makštyje užlenktas (žr.instrukciją pakuotės viduje pav. 3). Įkišusi taurelę į makštį, ją paleiskite, kad ji išsiskleistų ir priglustų prie makšties sienelių. Taurelė laikosi makštyje ir neišslysta, laikoma makšties sienelių ir raumenų. Norėdamos įsitikinti, ar taurelė įdėta tinkamai, laikydamos ją už dugno (virš kotelio), pasukite 360 ° laipsnių bet kuria kryptimi. Tai užtikrins visišką taurelės išsiskleidimą ir įstatymą tinkama link nugaros kryptimi. Patikrinti, ar taurelė išsiskleidusi, galima ir pirštu, jį įkišus į makštį ir apvedus juo aplink taurelę.
  Kaip išsiimti? Kruopščiai nusiplaukite rankas. Atsistokite į patogią padėtį (stovėdama, sėdėdama ant unitazo ar tupėdama), atpalaiduokite makšties raumenis ir rodomuoju pirštu bei nykščiu paimkite už kotelio. Taurelę bus lengviau išimti, jei stumtelėsite ją savo pilvo ar dubens raumenimis. Švelniai patraukite kotelį, kol galėsite tvirtai sugriebti taurelės dugną. Suspauskite taurelės dugną, kad taurelė pagautų oro ir dingtų vakuumas. Atsargiai traukite taurelę žemyn, judindamos ar sukiodamos ją. Ištraukus, laikykite taurelę vertikaliai, taip, kad turinys liktų joje. Tada ištuštinkite turinį į unitazą. Išskalaukite taurelę švariu vandeniu ir vėl ją įsidėkite. Nepamirškite kruopščiai išplauti pritraukimo angas. Jeigu neturite prieigos prie švaraus vandens, galite naudoti tualetinį popierių ar sausą servetėlę taurelei išvalyti, o kai galėsite, išskalausite ją vandeniu. Svarbu! Norint ištuštinti taurelę neišėmus iš vaginos, dviem pirštais suimkite taurelės pagrindą, nuleiskite kotelį žemyn, laikykite pirštais, kad kraujas tekėtų į tualetą. Ištuštinus menstruacinę taurelę, kotelį grąžinkite į pradinę padėtį (žr.instrukciją pakuotės viduje pav. 3).
   
   
   
  Apie SENSUAL INTIM EUREKA!
   
  Psichologės ir seksologės Montse Iserte iniciatyva sukurta menstruacinė taurelė – vienintelė mėnesinių taurelė, kurią galima ištuštinti neišimant iš makšties. Daugiau nei pusantrų metų dirbusi techninė komanda, bendradarbiaudama su daugiau nei 100 moterų, išbandė skirtingas menstruacines taureles, kol galiausiai rado geriausią variantą. SENSUAL INTIM EUREKA! tikslas – pasiūlyti geresnes sveikatos priežiūros ir moteriškos intymios higienos alternatyvas.
   

Aktualu kasdienai