AA INTIMATE intymios higienos prausiklis „Sensitive“, 300 ml

Prekės kodas: 5900116019338
 • 3,79 €
 • 2,99 €
 • -21%
 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS per kurjerių tarnybą perkant už 19,99 Eur ir daugiau.

 • DOVANA - grožio priemonės mėginukas kiekvienam perkančiam.

 • Aprašymas

  AA INTIMATE
  intymios higienos prausiklis skirtas jautriai, į alergiją linkusiai odai prižiūrėti.
   
  Intymios higienos prausiklio sudėtyje esantis D - pantenolis pasižymi raminamuoju poveikiu ir padeda išvengti odos sudirgimo. Betainas saugo jautrią intymių vietų gleivinę nuo išsausėjimo. Pieno rūgštis palaiko natūralų, palankų gleivinės mikroflorai odos rūgštingumą. Veiklios medžiagos saugo ir puoselėja odą.
   
  Sudėtyje yra
  D - pantenolio, betaino, pieno rūgšties.
   
  Naudojimas
  Užpilkite ant drėgnos kempinės ar prausimosi pirštinės nedidelį prausiklio kiekį ir plaukite intymias kūno vietas. Kruopščiai nuskalaukite šiltu vandeniu.
   
   
  Apie OCEANIC
   
  OCEANIC firmos tikslas padėti žmonėms, kurių oda jautri ir linkusi į alergiją. Firma pasitelkia veiksmingas ir šiuolaikines technologijas bei aukščiausios kokybės ingredientus kuriant antialergiškas kūno priežiūros priemones. Dėl daugelio metų patirties ir laiko patikrintų metodų, AA tapo geriausia ir labiausiai vertinama jautrios ir į alergiją linkusios odos priežiūros priemonių gamintoja Lenkijos bei Europos rinkoje. Pasak gamintojų, AA kūno priežiūros priemonėmis naudojasi ne tik tie žmonės, kurie turi jautrią ir alergišką odą, bet ir tie, kurie neturi jokių odos problemų. Tai rodo žmonių pasitikėjimą AA prekės ženklu.

Aktualu kasdienai