GENTLE DAY mini higieniniai paketai (12 vnt.)

Prekės kodas: 4779030680235
 • 2,89 €
 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Eurokos parduotuves! Platesnė informacija apie pristatymą čia

 • DOVANA - grožio priemonės mėginukas kiekvienam perkančiam.

 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS su kurjeriu, perkant už 19,99 Eur ir daugiau! Platesnė informacija apie pristatymą čia 

 • DOVANA - STAIGMENA. Perkant už 20 EUR ir daugiau, staigmena - CAFE MIMI rankų kremas, 50 ml tik 0,01 EUR. Staigmenų kiekis ribotas.

 • Pristatymas į OMNIVA paštomatą per 2-5 d.d. NEMOKAMAS PRISTATYMAS perkant už 19,99 Eur ir daugiau! Platesnė informacija apie pristatymą čia.

 • Aprašymas

  GENTLE DAY
  mini higieniniai paketai
   
  Itin ploni, švelnūs ir labai patogūs paketai su sparneliais paauglėms ir moterims, skirti naudoti negausių menstruacijų metu ar kai yra lengvas šlapimo nelaikymas. Nedirgina odos, ekologiškai sertifikuoti. aidūs orui, ypač  gerai sugeriantys. GENTLE DAY vieninteliai išradimo patentą turintys ekologiškai sertifikuoti (Oeko-Tex® 100) įklotai su anijonų juostele. Mes garantuojame aukštą produktų kokybę, patvirtintą tyrimais ir sertifikatais. „Made for Health®“ sertifikatas įrodo, kad GENTLE DAY įklotai nesukelia odos sudirgimo. Įklotuose nėra kenksmingų chemikalų, jie nebalinami chloru – sveikiau Jums ir aplinkai.
  Rekomenduojama mergaitėms ir moterims:
  - kurių oda jautri ir linkusi į alergiją;
  - kurių skausmingos ir nereguliarios menstruacijos;
  - mergaitėms, kurioms prasidėjo pirmosios mėnesinės;
  - kai yra lengvas šlapimo nelaikymas.  
   
  Naudojimas
  Panaudojus įvyniokite į plastiko pakuotę ir išmeskite į šiukšliadėžę. Negalima mesti į klozetą.
   
   
  Apie GENTLE DAY
   
  Šis prekės ženklas buvo sukurtas 2009 m. Lietuvą pirmiausia pasiekė GENTLE DAY higieniniai įklotai su anijonų juostele. Higienos priemonės atsirado Lietuvos parduotuvėse ir vaistinėse siekiant suteikti moterims geresnę, patogesnę bei sveikesnę alternatyvą. GENTLE DAY atsižvelgia į skirtingo amžiaus dailiosios lyties atstovių poreikius, todėl asortimente galima rasti higienos priemonių tiek jaunoms merginoms, tiek moterims. Šiuo metu GENTLE DAY priemonių galima rasti net 15 Europos šalių, 2016 m. jis ėmė skverbtis ir į JAV rinką kaip naujas – GENIAL DAY – prekės ženklas.
   
   

Aktualu kasdienai