GENTLE DAY higieniniai paketai (10 vnt.)

Prekės kodas: 4779030680082
 • 3,19 €
 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Eurokos parduotuves! Platesnė informacija apie pristatymą čia

 • DOVANA - grožio priemonės mėginukas kiekvienam perkančiam.

 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS su kurjeriu, perkant už 19,99 Eur ir daugiau! Platesnė informacija apie pristatymą čia 

 • Pristatymas į OMNIVA paštomatą per 2-5 d.d. NEMOKAMAS PRISTATYMAS perkant už 19,99 Eur ir daugiau! Platesnė informacija apie pristatymą čia.

 • Perkant tik 01 17 - 23 d. už 20 eur ir daugiau DOVANA - STAIGMENA. Staigmenų kiekis ribotas. Staigmena parenkama atsitiktiniu būdu.

 • Aprašymas

  GENTLE DAY
  higieniniai dieniniai paketai
   
  Ploni, švelnūs ir laidūs orui higieniniai paketai suteikia gaivos ir komforto pojūtį, leidžia odai kvėpuoti ir jos nedirgina. Sudėtyje esanti anijonų juostelė apsaugo nuo nemalonaus kvapo. Itin gerai absorbuoja skystį ir paverčia jį žele. Prilimpantys sparneliai ir šoninės klostės patikimai apsaugo nuo pratekėjimo. Tinka naudoti reguliarių menstruacijų metu. Odai tinkamas pH. Patikrinta dermatologų. Unikalaus dizaino pakuotė apsaugo paketus nuo nešvarumų patekimo į pakuotės vidų. Šie GENTLE DAY FAR-IR ANION ECO dieniniai paketai sertifikuoti „Oeko-Tex 100“ ekologiniu sertifikatu (Nr. 2011LK0006) atitinka keliamus ekologinius reikalavimus produktams, turintiems tiesioginį sąlytį su oda.
   
  Sudėtyje nėra
  Kvapiklių, chemikalų galinčių sukelti odos sudirgimą ir alergiją, chloro.
   
  Naudojimas
  Rekomenduojama naudoti moterims ir mergaitėms turinčioms jautrią odą ir linkusioms į alergiją. Mergaitėms, kurioms prasidėjo pirmosios mėnesinės (menarchė). Moterims ir merginoms turinčioms gausias ir skausmingas menstruacijas, turinčioms urologinių problemų dėl šlapimo nelaikymo. Pakuotėje yra 10 vnt. atskirai supakuotų paketų, kurių ilgis 240 mm.
   
   
  Apie GENTLE DAY
   
  Šis prekės ženklas buvo sukurtas 2009 m. Lietuvą pirmiausia pasiekė GENTLE DAY higieniniai įklotai su anijonų juostele. Higienos priemonės atsirado Lietuvos parduotuvėse ir vaistinėse siekiant suteikti moterims geresnę, patogesnę bei sveikesnę alternatyvą. GENTLE DAY atsižvelgia į skirtingo amžiaus dailiosios lyties atstovių poreikius, todėl asortimente galima rasti higienos priemonių tiek jaunoms merginoms, tiek moterims. Šiuo metu GENTLE DAY priemonių galima rasti net 15 Europos šalių, 2016 m. jis ėmė skverbtis ir į JAV rinką kaip naujas – GENIAL DAY – prekės ženklas.

Aktualu kasdienai