BABUŠKA AGAFJA NATURAL CERTIFIED SET OF 2-STEP dantų pasta, 2 x 60 g

Prekės kodas: 4743318102245
 • 4,49 €
 • 3,37 €
 • -25%
 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Eurokos parduotuves! Platesnė informacija apie pristatymą čia

 • DOVANA - grožio priemonės mėginukas kiekvienam perkančiam.

 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS su kurjeriu, perkant už 19,99 Eur ir daugiau! Platesnė informacija apie pristatymą čia 

 • Pristatymas į OMNIVA paštomatą per 2-5 d.d. NEMOKAMAS PRISTATYMAS perkant už 19,99 Eur ir daugiau! Platesnė informacija apie pristatymą čia.

 • Aprašymas

  BABUŠKA AGAFJA NATURAL CERTIFIED SET OF 2-STEP
  dantų pasta
   
  Du žingsniai dvi dantų pastos, padėsiančios puoselėti dantis ir dantenas.
  Pirmoji dantų pasta skirta ryto burnos priežiūros ritualui. Šaltalankių (oblepikha) dantų pasta suteikia puikią dantų ir dantenų priežiūrą visą dieną. O antroji, Sibiro pušų dantų pasta, naudojama vakare, padeda pagerinti burnos ertmės ir dantenų priežiūrą bei palaikyti gaivų burnos kvapą. Priemonė yra sertifikuota „ECOCERT“.
   
  Sudėtyje yra
  99 % natūralios kilmės sudedamųjų dalių. Pirmosios dantų pastos Sudėtyje yra Altajaus šaltalankių aliejaus, organinio kininių citrinvyčių ekstrakto ir vitamino E. Antrosios organinių Sibiro pušų ir šalavijų ekstraktų.
   
  Naudojimas
  Išspauskite nedidelį kiekį pastos ant dantų šepetėlio. Valykite dantis po kiekvieno valgymo arba ne mažiau kaip 2 kartus per dieną. Nenurykite priemonės.
   
   
  Apie BABUŠKA AGAFIJA
   
  BABUŠKA AGAFIJA serijos produktai rinkoje gyvuoja jau nuo 2002 metų. Priemonės gaminamos iš kruopščiai atrinktų ingredientų. Natūrali augalinė žaliava gaunama iš ekologiškai švarių Sibiro ir Baikalo ežero regionų. Gamyboje naudojami tik šalto spaudimo aliejai, išlaikantys visas vertingąsias savybes. Produktų pakuotė yra gaminama iš žemo spaudimo polietileno, kurio sudėtyje nėra polivinilchlorido, medžiagos pavojingos tiek žmogaus sveikatai, tiek aplinkai. Tokio tipo pakuotės yra leidžiamos ir naudojamos ekologiškoje kosmetikoje.