COLGATE ZIG ZAG dantų šepetėlis

Prekės kodas: 7610196003544
 • 1,07 €
 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Eurokos parduotuves! Platesnė informacija apie pristatymą čia

 • DOVANA - grožio priemonės mėginukas kiekvienam perkančiam.

 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS su kurjeriu, perkant už 19,99 Eur ir daugiau! Platesnė informacija apie pristatymą čia 

 • Pristatymas į OMNIVA paštomatą per 2-5 d.d. NEMOKAMAS PRISTATYMAS perkant už 19,99 Eur ir daugiau! Platesnė informacija apie pristatymą čia.

 • Aprašymas

  COLGATE ZIG ZAG  
  vidutinio kietumo dantų šepetėlis
   
  Patobulintas šerelių dizainas leidžia geriau nuvalyti visus dantų paviršius ir pasiekia net giliausias tarpdančių vietas. Kūgio formos galvutė su į viršų pakeltu galiuku padeda lengviau pasiekti sunkiai prieinamas burnos ertmės vietas. Pasiekia tarpdančius, nuvalo apnašas ir masažuoja dantenas. Šerelių forma valant nebraižo dantų emalio ir nežaloja dantenų. Lankstus kotelis su guminiais intarpais užtikrina stiprų ir neslystantį laikymą.
   
   
  Apie COLGATE
   
  Pirmoji COLGATE dantų pasta, pardavinėta stikliniuose induose, buvo sukurta 1873 m., tačiau kompanijos ištakos siekia dar senesnius laikus – 1806 m., kai Niujorke William Colgate įkūrė muilo ir žvakių kompaniją WILLIAM COLGATE & COMPANY. Praėjus daugiau nei šimtmečiui kompanija buvo pervadinta COLGATE–PALMOLIVE vardu, kuris šiandien žinomas visame pasaulyje. Šios kompanijos produkcija apima burnos higienos ir kūno priežiūros, buities ir netgi gyvūnų mitybos prekes.


  Svarbu: Atsiprašome, tačiau pasirinkti šios prekės spalvą galimybės nėra. Įsigijus šią prekę, spalva bus parenkama atsitiktiniu būdu.

Aktualu kasdienai