LISTERINE GREEN TEA burnos skalavimo skystis, 500 ml

Prekės kodas: 3574661253411
 • 6,95 €
 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Eurokos parduotuves! Platesnė informacija apie pristatymą čia

 • DOVANA - grožio priemonės mėginukas kiekvienam perkančiam.

 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS su kurjeriu, perkant už 19,99 Eur ir daugiau! Platesnė informacija apie pristatymą čia 

 • DOVANA - STAIGMENA. Perkant už 20 EUR ir daugiau, staigmena - CAFE MIMI rankų kremas, 50 ml tik 0,01 EUR. Staigmenų kiekis ribotas.

 • Pristatymas į OMNIVA paštomatą per 2-5 d.d. NEMOKAMAS PRISTATYMAS perkant už 19,99 Eur ir daugiau! Platesnė informacija apie pristatymą čia.

 • Aprašymas

  LISTERINE GREEN TEA
  burnos skalavimo skystis
   
  Ši burnos skalavimo priemonė su žaliosios arbatos ekstraktu ir fluoridu rūpinasi, kad dantys būtų sveiki ir stiprūs. Priemonės sudėtyje nėra alkoholio, jai būdingas švelnus skonis. LISTERINE GREEN TEA burnos skalavimo skystis džiugina ilgai išliekančia gaiva ir geresne apsauga nuo ėduonies nei vien valantis dantis šepetėliu.
   
  Sudėtyje yra
  Žaliosios arbatos ekstrakto, fluorido.
   
  Sudėtyje nėra
  Alkoholio.
   
  Naudojimas
  Skalaukite burną ryte ir vakare po dantų valymo šepetėliu. Įpilkite 20 ml (4 × 5 ml arbatiniai šaukšteliai) į stiklinę, skalaukite dantis ir dantenas maždaug 30 sek., tuomet išspjaukite. Vaikams nuo 6 iki 12 m. naudokite 10ml. Nenaudokite, jei įsigyjant apsauginė butelio plėvelė yra pažeista. Neskieskite, nenurykite ir negerkite iš butelio. Jei naudojate maisto papildus su fluoru, dėl priemonės naudojimo pasikonsultuokite su odontologu.
   
   
  Apie LISTERINE
   
  LISTERINE  yra pavadintas mediko Joseph Lister garbei, kuris pirmasis sugalvojo, kad dantų ir burnos priežiūra turi būti sterili. 1914 m. LISTERINE pradėtas pardavinėti kaip burnos mikrobų naikintojas. LISTERINE gamintojas JOHNSON & JOHNSON – tai pasaulinio masto JAV farmacijos, medicinos prietaisų ir plataus vartojimo produktų kompanija, įkurta 1886 m.