Uždaryti
Išjungti
Prisijungti
Uždaryti
Jūsų krepšelis tuščias

ECODENTA
balansą atkurianti dantų pasta
 
Argi gyvenime nėra svarbiausia rasti pusiausvyrą? Ši natūralios sudėties dantų pasta, papildyta probiotikais, alavijų sultimis ir levandų eteriniu aliejumi, padeda būtent tai ir pasiekti – pusiausvyrą. Dantų pasta užtikrina dantims reikalingą apsaugą, o gaivus levandų eterinis aliejus puikiai tinka tiems, kurie yra jautrūs mėtoms (arba kuriems šios ne itin patinka).
 
Sudėtyje yra
Probiotikų, alavijų sulčių, levandų eterinio aliejaus.
 
Naudojimas
Kruopščiai valykite dantis su šia pasta du kartus per dieną. Po naudojimo gerai išskalaukite vandeniu.
 
 
Apie ECODENTA
 
ECODENTA  – tai ypatingos burnos priežiūros priemonės, jungiančios modernų mokslą su gamta. Pagamintos iš ekologiškų bei natūralios kilmės medžiagų (iki 98% sudėtyje esančių ingredientų) užtikrina visapusę burnos priežiūrą. Pažangūs moksliniai ingredientai „Kalident“ ir „TeavigoTM“ užtikrina dantų pastų veiksmingumą ir patikimą apsaugą nuo ėduonies, o ekologiškų žolelių ekstraktai suteikia kiekvienai dantų pastai unikalių savybių. ECODENTA prekės ženklo gamintoja – BIOK LABORATORIJA. Tai viena didžiausių kosmetikos gamintojų Baltijos šalyse, įkurta 1988 m.

Ingredients: Glycerin, Hydrated Silica, Aqua, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Citric Acid, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Xanthan Gum, B.Coagulans BC4, Xylitol, Sodium Coco-Sulfate, Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil (Linalool)

 
 
Primename, kad produktų sudėtis gali būti keičiama. Naujausias ingredientų sąrašas yra ant jūsų įsigyto gaminio pakuotės. Jei internete nurodyta produkto sudėtis skiriasi nuo pateiktos ant pakuotės, vadovaukitės sąrašu, esančiu ant įsigyto gaminio.