Uždaryti
Išjungti
Prisijungti
Uždaryti
Jūsų krepšelis tuščias

WHITE GLO DIAMOND SERIES
dantų balinimo rinkinys
 
Rinkinyje yra:
  • balinamasis dantų pieštukas (2,5 ml),
  • balinamosios viršutinių ir apatinių dantų juostelės (7 + 7 vnt.).  
 
Revoliucinė balinimo sistema užtikrina paprastą naudojimą ir padeda sugrąžinti natūralų dantų baltumą.
 
Sudėtyje nėra
Peroksido.
 
Naudojimas
Pasukite pieštuko pagrindą, kad gelis būtų tepamas tiesiai ant dantų šepetėlio. Tada užtepkite gelį ant dantų, vengdami kontakto su dantenomis. Užtepę, palikite 10–30 minučių. Negerkite, nevalgykite. Išskalaukite burną dideliu kiekiu vandens.
 
Geriausiam rezultatui pasiekti
Pieštuką naudokite 2–3 kartus per dieną.
 
Balinamųjų juostelių naudojimas
Išimkite juostelę iš maišelio. Atplėškite folijos paketą. Išimkite juostelę sausomis rankomis ir nulupkite nuo pagrindo. Žiūrėdami į veidrodį, priklijuokite viršutinę juostelę – ant dantų užtepkite lipnią gelio pusę. Sulygiuokite juostelės kraštą su dantenų linija ir tolygiai prispauskite prie apatinių dantų. Netepkite juostelių tiesiai ant dantenų. Perteklinę juostelę užlenkite už dantų, kad liktų vietoje. Pakartokite su apatinių dantų juostele. Nuimkite juostelę, kai praeis 30 minučių, juostelė išmeskite. Balinamąsias juosteles galite naudoti kasdieną. Negerkite ir nevalgykite, kol naudojate balinimo juosteles. Po juostelių naudojimo nusiplaukite rankas.
 
 
Apie WHITE GLO
 
WHITE GLO buvo įkurta 1993 m., iš pradžių – tik Australijos aktoriams, aktorėms ir modeliams, kuriems būtina nuginkluojanti šypsena. Tačiau netrukus pasklido žinia apie tai, koks efektyvus buvo WHITE GLO, todėl kūrėjai nusprendė padaryti priemones prieinamas visuomenei! Viskas prasideda nuo šypsenos. Užkrečianti šypsena. Šypsena, kuri gali keliauti aplink Žemę. Mūsų įkvėpėja Marilyn Monroe kartą pasakė: „Šypsena yra geriausias makiažas, kurį gali dėvėti bet kuri mergina“. Mes tikime, kad kiekvienas turi teisę į ryškiausią, balčiausią šypseną, kuri dovanoja pasitikėjimą savimi. Nusišypsok ir keisk pasaulį!

Jums taip pat gali patikti