Uždaryti
Išjungti
Prisijungti
Uždaryti
Jūsų krepšelis tuščias

BECONFIDENT DUAL BOOST X2
dantų balinimo rinkinys
 
Rinkinyje yra:
  • kapos,
  • balinamoji želė (10 ml),
  • žvilgesio suteikianti dantų pasta (10 ml).
 
Patentuotos technologijos, dvejopo poveikio Dual Boost X2 želė pirmame žingsnyje nuo dantų pašalina paviršutines dėmes. Antrame žingsnyje balinamoji veiklioji medžiaga pašalina gilesnius įsisenėjusius dantų atspalvio pakitimus ir pašviesina juos vizualiai. Po procedūros atskirai naudojama žvilgesio suteikianti dantų pasta apsaugo dantis nuo tolimesnių spalvos pakitimų ir suteikia šypsenai akinančio švytėjimo. Priemonės padeda pasiekti 4 atspalviais baltesnę šypseną vos per 7 dienas. 5 atspalviais baltesni dantys – po 10 dienų ir 1–2 atspalviais baltesni jau po 30 minučių. Balinimo rinkinys padeda pašalinti kavos, arbatos, raudono vyno ir tabako žymes. Atkuriamas natūralus dantų baltumas ir stiprinamas dantų emalį.  
 
Sudėtyje nėra
Vandenilio peroksido.
 
Naudojimas
1. Kapų formavimas. Laikykite dantų kapą už ant jos esančio laikiklio ir įmerkite ją į 80 laipsnių temperatūros vandenį 2–3 sekundėms, kol forma taps lanksti. Nepanardinkite į vandenį laikiklio ir būkite atsargūs, kad karštu vandeniu nenusidegintumėte pirštų. Nupurtykite formą, kad pašalintumėte vandens likutį, tuomet atsargiai ir greitai dėkite kapą į burną, ant viršutinių arba apatinių dantų (šilta forma nenudegins burnos). Pirštų ir liežuvio pagalba formuokite kapą, kol ją pritaikysite savo dantims. Užčiaupkite burną ir stenkitės ištraukti orą iš kapos, taip ją labiau suformuodami. Palaikykite kapą burnoje 30 sekundžių. Jeigu esate nepatenkinti kapos forma, pakartokite procesą iš naujo. Jeigu esate patenkinti kapos forma, praskalaukite ją po šaltu vandeniu ir žirklėmis nukirpkite likusį laikiklį. Svarbu! Norint išlaikyti kapų formą, laikykite jas kambario temperatūroje ir atokiai nuo tiesioginių saulės spindulių.
2. Išsivalykite dantis. Švelniai nuvalykite dantis šepetėliu, nenaudojant dantų pastos, prieš kiekvieną kartą balinat dantis.
3. Priemonės užtepimas tiesiai į kapą. Išspauskite ploną liniją balinamosios želės į kapos vidų, nuo vienos pusės iki kitos. Uždėkite kapą ant dantų, kuriuos norite balinti. Vienu metu galima balinti apatinius ir viršutinius dantis. Alternatyvus balinamosios želės užtepimas naudojant pirštus. Nusiplaukite rankas ir naudojant piršto galiuką, paimkite lašelį želės ir paskirstykite želę ant dantų, kuriuos norite balinti. Užsidėkite balinimo kapą. Vienu metu galima balinti apatinius ir viršutinius dantis.
4. Palikite želę 15 minučių.
5. Išimkite kapą praėjus 15 minučių.
6. Išvalykite dantis naudojant dantų šepetėlį, bet nenaudojant dantų pastos. 7. Naudokite dantų balinimo želę 10 dienų arba, kol pasieksite norimą rezultatą.
 
 
Apie BECONFIDENT
 
Švedijoje gaminamos priemonės, kurių kūrime dalyvauja ir JAV mokslininkai, padės jums įgauti sveiką ir baltą šypseną, atrasite naują pasitikėjimą savimi. Profesionalūs produktai dantų balinimui, burnos ir odos priežiūrai yra kuriami atidžiai, derinant naujausias technologijas su sveikatą stiprinančiais ingredientais. Visos BECONFIDENT sukurtos priemonės yra išbandytos ir patvirtintos odontologų.