Greta: BRONX priemonių apžvalga

Šiandien pasidalinsiu su jumis savo nuomone apie BRONX COLORS kosmetiką.

BRONX COLORS TRIANGLE lūpų kontūro pieštukas „Sugar Daddy“ ir  BRONX COLORS JUST MATTE lūpų dažai „Nude“

Abi šios spalvos puikiai derančios viena su kita. Pieštukas yra šiek tiek tamsesnio atspalvio, nei lūpų dažai, kas yra labai gerai, norint išryškinti kontūrą ir sukurti „ombre“ efektą, kuris vizualiai padidina lūpas. Tiek pieštukas, tiek lūpų dažai yra stipriai pigmentuoti. Lūpų dažai kreminės tekstūros ir nesausina lūpų, nors ir yra matiniai.

 

 

BRONX COLORS TRIANGLE akių kontūro pieštukas

Baltos spalvos akių kontūro pieštukas. Kadangi, jis nėra atsparus vandeniui, tai ašarų linijoje ilgai neišsilaiko. Tačiau ant voko laikosi puikiai, ypač užfiksavus su biriu produktu. Iš tikrųjų, daug kas pagalvotumėt, kad baltas pieštukas yra visiškai nereikalingas akių kontūrui paryškinti, tačiau naudojant jį kaip bazę, galite sukurti bet kokios spalvos kontūrą! Jeigu turite daug įvairių spalvų šešėlių, bet neturite pravedimo, tai kaip pravedimą panaudokite šį pieštuką ir tada jį užfiksuokite su norimos spalvos šešėliu. Taip pieštukas išsilaikys ilgiau, o spalva bus intensyvi, nes prie „lipšnaus“ pagrindo visi sausi produktai labai gerai prikimba!

 

 

BRONX COLORS WILD FOREST akių vokų šešėlių paletė

Patys šešėliai yra pakankamai kietos tekstūros, todėl norint išgauti stipresnę pigmentaciją reikėtų labiau įtapšnoti į voką su plokščiu šepetėliu, taip išgaunant spalvos intensyvumą. Šešėliai šiek tiek byra, bet man asmeniškai tai netrukdo, nes makiažą dažniausiai pradedu nuo akių. Paletėje yra 12 šiltų atspalvių šešėlių, tiek blizgių, tiek matinių, kurie yra derantys tarpusavyje. Su ja galima sukurti tiek lengvą dieninį makiažą, tiek ir ryškesnį, tinkantį vakarui. Šios spalvos ypatingai tinka rudaakėms, norint paryškinti akių spalvą.

 

 

BRONX COLORS SINGLE CLICK dėžutė akių vokų šešėlių ir skaistalų paletei kurti

Į šią paletę galite sutalpinti 4vnt. šešėlių; 2vnt. šešėlių ir 1vnt. skaistalų; arba 2vnt. Skaistalų. Labai patogus ir kompaktiškas daiktas, kai norisi vienoje vietoje turėti reikalingiausias spalvas ir, kad jos užimtų kuo mažiau vietos.

BRONX COLORS SINGLE CLICK akių vokų šešėliai  „Android green“ ir „Amethyst“ Šie šešėliai man paliko labai gerą įspūdį! Tokios pigmentacijos tikrai nesitikėjau. Abi spalvos blizgios ir tobulai švyti. Nereikia nei bazės, nei kažkokio specialaus pagrindo, norint išgauti spalvos ryškumą ar intensyvumą! Nežinau kaip kitų spalvų pigmentacija iš šios serijos šešėlių, bet šitos tikrai yra nerealios. Šie du atspalviai atrodo tarsi chromatiniai, todėl puikiai tiks toms, kurios mėgsta ryškius įvaizdžius arba ryškius akcentus makiaže.

 

Tikiuosi apžvalga buvo įdomi ir naudinga!

Su meile,

Greta <3

Šias ir daugelį kitų grožio priemonių rasite EUROKOS e.parduotuvėje eurokos.lt.


Paskelbta: 2020-07-15