Gražių plaukų paslaptis su GIOVANNI priemonėmis. Lauros apžvalga apie priemones pažeistiems plaukams

 

Pernai savo draugystę su Eurokos kaip apžvalgininkė pradėjau būtent nuo plaukų priežiūros priemonių, kurios sužavėjo kokosų aromatu! Po metų vėl grįžtu prie šio kvapo, tik jau su kitomis priemonėmis. Šį kartą bandžiau prekių ženklo GIOVANNI plaukų priežiūros priemonių liniją 2CHIC REPAIRING skirtą sausiems, cheminių medžiagų pažeistiems ir aplinkos nualintiems plaukams prižiūrėti. Beje, kai atsiėmiau priemones Eurokos parduotuvėje, viena iš konsultančių labai išliaupsino šią GIOVANNI priemonių liniją. :))

 

 

Pirmiausia, noriu pradėti nuo akivaizdaus skirtumo – nors pernai išbandytos priemonės su kokosais laimi sudėties prasme, šias man pavyko prisijaukinti iš pirmo karto. Tikėtina, jog taip buvo dėl to, jog šių sudėtyje kokosų aliejus ir ekstraktas sudaro kiek mažesnę dalį. Tiek mano bandytas GIOVANNI šampūnas, tiek kondicionierius bei plaukų eliksyras yra universalūs ir tinka visų tipų plaukams. 

 

Atkuriamasis šampūnas GIOVANNI 2CHIC REPAIRING yra vidutinio tirštumo konsistencijos, jo reikia nedaug. Priemonė labai švelniai išplauna plaukus, yra lengvai nuskalaujama. Po trinkimo plaukai atrodo minkšti, elastingi. Gamintojas tikina, jog šis šampūnas drėkina, apsaugo ir atgaivina pažeistus plaukus. Paskutinysis punktas man yra MUST! Šampūno sudėtyje yra gervuogių ekstrakto ir kokosų pieno, taip pat įvairių aliejų, tad natūralu, kodėl plaukai po plovimo minkšti bei elastingi.

 

Žinoma, kaipgi be kondicionieriaus! Ta pati linija, tas pats nuostabus kvapas ir šampūną papildantis poveikis... GIOVANNI 2CHIC REPAIRING kondicionierius atgaivina pažeistus plaukus, suteikia jiems drėgmės ir švelnumo. Tikrai, plaukai po plovimo labai švelnūs, pamaitinti, kas vasarą mano plaukams nėra labai būdinga. Vis dėlto, plaukai šiltuoju metu laiku yra alinami saulės, vandens, prakaito bei kitų dirgiklių... Tad jų švelnumas po galvos trinkimo – labai geras jausmas. Gamintojas nurodo laikyti priemonę ant plaukų 3 minutes. Ar tiek laikau aš? Tikrai ne visada, bet galiu patikinti, kad ir po 1–2 minučių efektas jau pastebimas.

 

 

Paskutinioji priemonė, papildžiusi mano plaukų priežiūros rutiną – GIOVANNI 2CHIC REPAIRING nenuplaunamas plaukų eliksyras. Jis – lyg vyšnia ant torto! Labai mėgstu visokius plaukų aliejus, serumus ir nenuplaunamus kondicionierius. Dauguma jų nepasižymi itin gera sudėtimi, bet stengiuosi atsirinkti tuos, kurie ilgalaikėje perspektyvoje mažiausiai kenktų. Šis eliksyras pasižymi tiršta kremine konsistencija, gerai įsigeria. Juo tepu tik plaukų galus ir šieeek tiek aukščiau (!), kad jie nesiriebaluotų. Priemonei susigėrus, plaukai įgauna glotnumo, lengvai krenta ir tampa pridrėkinti.

 

 

Naudojant visas priemones kartu, kaip rekomenduoja gamintojas, po galvos plovimo ir džiovinimo plaukai atrodo tikrai labai gražiai, o kvapo tiesiog neįmanoma apsakyti. Be to, priemonių sudėtis tikrai nebloga – jos yra be sulfatų, parabenų, mineralinių aliejų. Jose nemažai natūralių ingredientų. Be to, mano jautrios galvos odos GIOVANNI 2CHIC REPAIRING priemonės nei kiek neerzino.

 

@sakirovaite

Šias ir daugelį kitų grožio priemonių rasite EUROKOS e. parduotuvėje eurokos.lt.


Paskelbta: 2021-08-19