EUROKOS prisidėjo prie I. Stonkuvienės renginio #MoterųPasaulyje!

EUROKOS prisidėjo prie I. Stonkuvienės renginio #MoterųPasaulyje įvykiosio Kaune!

Dalinamės akimirkomis iš paties geriausio moteriško vakarėlio!

Kovo 7-tąją įvykęs Indrės Stonkuvienės renginys #MoterųPasaulyje sukvietė moteris išsilaisvinti, pasijuokti ir pasilinksminti! Kaune vykęs #MoterųPasaulyje iniciatyvos renginys sutraukė apie tūkstantį moterų. #MoterųPasaulyje nėra vien tik smagus renginys, bet siekia suburti moteris savitarpio pagalbai, prisideda sprendžiant moterų problemas.

 

Kaune įvykęs renginys turėjo vakaro heroję – moterį, kuriai po sunkių išgyvenimų reikalinga pagalba susirandant mėgstamą veiklą bei darbą. Šį kartą heroje tapo tris vaikus auginanti Jurgita. Viduriniąjai herojės dukrai diagnozuota onkologinė liga, tad mama turi nuolatos prižiūrėti prie lovos prikaustytą dukrą. Iniciatyvos pagalba herojei buvo padovanoti makiažo kursai, kurie padės įgyti žinių, tad Jurgita galės papildomai užsidirbti bei bus nevaržoma dėl darbo vietos ir tikslių darbo valandų.

Grožio ir kosmetikos tinklas EUROKOS taip pat prisidėjo prie pagalbos herojei ir dar padovanojo WOMEN‘SECRET kvepalus! EUROKOS atstovaujami  WOMEN‘SECRET kvepalai tapo šio renginio aromatu - tai užburiantys citrusinių ir tropinių vaisių, kokosų, saldžių gėlių, vanilės, muskuso ar cukrinių saldainių kvapai! Juk WOMEN'SECRET moters pasaulis toks paslaptingas, o jos kvepalai – tai tarsi individualus ir intymus papuošalas.

Visos renginio dalyvės turėjo galimybę išbandyti visu kerinčius WOMEN‘SECRET aromatus bei įsiamžinti EUROKOS stende!

 

Grožio ir kosmetikos tinklas EUROKOS rūpinasi moterų grožiui jau 20 metų, kad kiekviename žingsnyje moterys švytėtų ir pasitikėtų savimi. Siekiame, kad klientai EUROKOS parduotuvių tinkle visada galėtų rasti išskirtinių, originalių ir pasaulyje populiarių grožio, higienos ir kūno priežiūros prekių ženklų. Platus prekių asortimentas bei puikus kainos ir kokybės santykis leis kiekvieną dieną jaustis gražiai, save mylėti ir apdovanoti. 

GALI SAU TAI LEISTI – tai EUROKOS pažadas, kad tikrai surasite sau tinkamiausią GROŽIO puoselėjimo ar priežiūros pasiūlymą.

 

Dalinamės straipsniais apie šį renginį:

https://www.zmones.lt/naujiena/moters-diena-indre-stonkuviene-svente-su-gerbejomis-juokesi-is-neseniai-vykusiu-savo-pasimatymu.a78f3e94-6130-11ea-9890-aa000054c883

https://www.zmones.lt/naujiena/indre-stonkuviene-mamoms-auginancioms-onkologinemis-ligomis-sergancius-vaikus-taip-pat-reikia-pagalbos.685d441b-5f9e-11ea-9890-aa000054c883


Paskelbta: 2020-03-10