PHILIPS SERIES 3000 TRIM-N-FLOW TECHNOLOGY plaukų kirpimo mašinėlė

Prekės kodas: 8710103859673
 • 19,90 €
 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Eurokos parduotuves! Platesnė informacija apie pristatymą čia

 • DOVANA - grožio priemonės mėginukas kiekvienam perkančiam.

 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS su kurjeriu, perkant už 19,99 Eur ir daugiau! Platesnė informacija apie pristatymą čia 

 • DOVANA - STAIGMENA. Perkant už 20 eur – staigmena plaukų priežiūros priemonė tik už 0,01 EUR. Staigmenų kiekis ribotas. Staigmena parenkama atsitiktiniu būdu.

 • Pristatymas į OMNIVA paštomatą per 2-5 d.d. NEMOKAMAS PRISTATYMAS perkant už 19,99 Eur ir daugiau! Platesnė informacija apie pristatymą čia.

 • Aprašymas

  PHILIPS SERIES 3000 TRIM-N-FLOW TECHNOLOGY
  plaukų kirpimo mašinėlė
   
  Lengvai, greitai ir paprastai apsikirpkite su PHILIPS SERIES 3000 TRIM-N-FLOW TECHNOLOGY plaukų kirpimo mašinėle. „DualCut“ technologija su savaime pasigalandančiais nerūdijančio plieno peiliukais padeda kirpti itin greitai. „Trim-n Flow“ technologija veikia su neužsikemšančiomis šukomis, tad paprastai suformuosite šukuoseną. Prietaisas pasižymi nerūdijančiojo plieno peiliukais ir turi 13 ilgio nustatymų.
   
  Naudojimas
  Naudokite įjungus į el. tinklą.
   
  Garantija
  24 mėn. nuo pardavimo datos. Pardavimo datą žiūrėkite ant pirkimo-pardavimo kvito. Sugedus prietaisui, jį atneškite į EUROKOS parduotuvę, kurioje pirkote. Su savimi turėkite pirkimo čekį.
   
   
  Apie PHILIPS
   
  PHILIPS – Nyderlandų technologijų bendrovė, įsikūrusi Amsterdame. Prekės ženklas specializuojasi buitinės ir medicininės, taip pat apšvietimo įrangos gamyboje. Tai viena didžiausių elektronikos kompanijų pasaulyje, kurioje dirba apie 122 tūkst. darbuotojų daugiau kaip 60-yje šalių. PHILIPS prekės ženklas koncentruojasi į žmonių buities sąlygų palengvinimą, kurdami unikalius grožio elektronikos prietaisus.

Aktualu kasdienai