PHILIPS ESSENTIAL CARE 800 W 3-IN-1 STYLES plaukų džiovintuvas ir formavimo šukos

Prekės kodas: 8710103698555
 • 25,90 €
 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Eurokos parduotuves! Platesnė informacija apie pristatymą čia

 • DOVANA - mėginukas kiekvienam perkančiam.

 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS su kurjeriu, perkant už 19,99 Eur ir daugiau! Platesnė informacija apie pristatymą čia 

 • Pristatymas į OMNIVA paštomatą per 2-5 d.d. NEMOKAMAS PRISTATYMAS perkant už 19,99 Eur ir daugiau! Platesnė informacija apie pristatymą čia.

 • Aprašymas

  PHILIPS ESSENTIAL CARE 800 W 3-IN-1 STYLES
  plaukų džiovintuvas ir formavimo šukos
   
  Lengvai suformuojama šukuosena bet kokiam plaukų ilgiui! Džiovinkite ir formuokite plaukus vienu metu. Su PHILIPS ESSENTIAL CARE 800 W 3-IN-1 STYLES galėsite sukurti gražų, natūralų stilių ir tuo pat metu puoselėti plaukus. Be to, 3 priedai yra tinkami tiek ilgiems, tiek trumpiems plaukams formuoti. „Air Styler“ su 800 W oro srautu skirtas švelniai džiovinti ir formuoti.  Prietaisas turi „ThermoProtect“ temperatūros nustatymo funkciją – optimalią džiovinimo temperatūrą ir papildomą plaukų apsaugą nuo perkaitimo. Taip pat rasite tris patogius karščio ir greičio nustatymus. Vėsaus oro nustatymas užtikrina švelnų džiovinimą. Naudojant vėsaus oro nustatymą, plaukai švelniai džiovinami nedidelės šilumos pagalba. Jis ypač tinka ploniems, sausiems ar pažeistiems plaukams prižiūrėti. 38 mm „ThermoBrush“ šepetys sukurtas glotniam sušukavimui ir bangoms sukurti, o 22 mm „ThermoBrush“ šepetys skirtas lengvai sugarbanoti plaukams. Nedidelis antgalis skirtas tiksliai oro srovei nukreipti. Papildomą informaciją apie prietaisą rasite informaciniame lapelyje, esančiame pakuotės viduje.
   
  Garantija
  24 mėn. nuo pardavimo datos. Pardavimo datą žiūrėkite ant pirkimo-pardavimo kvito. Sugedus prietaisui, jį atneškite į EUROKOS parduotuvę, kurioje pirkote. Su savimi turėkite pirkimo čekį.
   
   
  Apie PHILIPS
   
  PHILIPS – Nyderlandų technologijų bendrovė, įsikūrusi Amsterdame. Prekės ženklas specializuojasi buitinės ir medicininės, taip pat apšvietimo įrangos gamyboje. Tai viena didžiausių elektronikos kompanijų pasaulyje, kurioje dirba apie 122 tūkst. darbuotojų daugiau kaip 60-yje šalių. PHILIPS prekės ženklas koncentruojasi į žmonių buities sąlygų palengvinimą, kurdami unikalius grožio elektronikos prietaisus.

Aktualu kasdienai