PERFECT BEAUTY PINK plaukų džiovintuvas

Prekės kodas: 8435138413323
 • 31,90 €
 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Eurokos parduotuves! Platesnė informacija apie pristatymą čia

 • DOVANA - mėginukas kiekvienam perkančiam.

 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS su kurjeriu, perkant už 19,99 Eur ir daugiau! Platesnė informacija apie pristatymą čia 

 • Pristatymas į OMNIVA paštomatą per 2-5 d.d. NEMOKAMAS PRISTATYMAS perkant už 19,99 Eur ir daugiau! Platesnė informacija apie pristatymą čia.

 • Perkant tik 01 17 - 23 d. už 20 eur ir daugiau DOVANA - STAIGMENA. Staigmenų kiekis ribotas. Staigmena parenkama atsitiktiniu būdu.

 • Aprašymas

  PERFECT BEAUTY PINK
  plaukų džiovintuvas
   
  Profesionalus plaukų džiovintuvas yra kompaktiškas ir lengvas. AC variklis leidžia maksimaliai greitai išdžiovinti plaukus. Džiovintuvo korpusas atsparus aukštai temperatūrai. Charakteristikos: 4 skirtingi temperatūros lygiai ir 2 greičio režimus. Įtampa: 220/240 V, dažnis: 50/60 Hz, galingumas: 1800 W. Temperatūra 1 cm atstumu: 130°C, atsparumas 225°C temperatūrai. Šalto oro srovės mygtukas, oro srautas: 60 m3/s. Laido ilgis: 2,8 m., svoris be laido: 522 g. Rezistoriaus termostatas, oro filtras su nuimamomis metalinėmis grotelėmis. Pridedamas antgalis oro srovės reguliavimui.
   
  Garantija
  24 mėn. nuo pardavimo datos. Pardavimo data žiūrėkite ant pirkimo - pardavimo kvito. Sugedus prietaisui atneškite į EUROKOS parduotuvę, kurioje pirkote, su savimi turėkite pirkimo čekį.
   
   
  Apie PERFECT BEAUTY
   
  PERFECT BEAUTY – profesionalios grožio elektronikos ir jos priedų prekių ženklas, siekiantis aukščiausios kokybės ir visapusiško klientų pasitikėjimo. Įmonę įkūrė trys profesionalai, turintys daugiau nei 30 metų patirtį kirpyklų srityje. PERFECT BEAUTY prietaisai gaminami taikant pažangiausias technologijas ir atsižvelgiant į naujausias grožio tendencijas. Bendrovė kreipia dėmesį į aplinkos taršą, todėl stengiasi atsakingai ir efektyviai naudoti gamtos išteklius, rūšiuoti bei sumažinti atliekų kiekį, jas perdirbti ir kai tik įmanoma, pakartotinai naudoti.