PERFECT BEAUTY ONE FULL 3 IN 1 plaukų džiovintuvas, tiesintuvas ir šukos

Prekės kodas: 8435138444365
 • 39,90 €
 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Eurokos parduotuves! Platesnė informacija apie pristatymą čia

 • DOVANA - mėginukas kiekvienam perkančiam.

 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS su kurjeriu, perkant už 19,99 Eur ir daugiau! Platesnė informacija apie pristatymą čia 

 • Pristatymas į OMNIVA paštomatą per 2-5 d.d. NEMOKAMAS PRISTATYMAS perkant už 19,99 Eur ir daugiau! Platesnė informacija apie pristatymą čia.

 • Perkant tik 01 17 - 23 d. už 20 eur ir daugiau DOVANA - STAIGMENA. Staigmenų kiekis ribotas. Staigmena parenkama atsitiktiniu būdu.

 • Aprašymas

  PERFECT BEAUTY ONE FULL 3 IN 1
  plaukų džiovintuvas, tiesintuvas ir šukos
   
  Daugiafunkcis plaukų džiovintuvas, tiesintuvas ir šepetys taps išsigelbėjimu toms, kurios nori namuose sutaupyti vietą. PERFECT BEAUTY ONE FULL 3 IN 1 turi 3 šilumos lygius (žemą, vidutinį ir aukštą), o jo 360˚ oro srautas garantuoja geresnį šilumos paskirstymą, greitesnį plaukų džiūvimą. Turmalino plokštelės padeda išlaikyti plaukų švelnumą ir žvilgesį, 2 ilgių nailoniniai šereliai padeda išvengti plaukų vėlimosi.
  Charakteristikos: įtampa: 220 - 240 V. Dažnis: 50/60 Hz. Galia: 1.000W. Nuolatinės srovės variklis. / 24 000 aps./min. 3 šilumos lygiai: 80 · 100 · 130ºC. 2 m viela. su 360º posūkiu. Svoris be vielos: 355 gr.
   
  Garantija
  24 mėn. nuo pardavimo datos. Pardavimo data žiūrėkite ant pirkimo - pardavimo kvito. Sugedus prietaisui atneškite į EUROKOS parduotuvę, kurioje pirkote, su savimi turėkite pirkimo čekį.
   
   
  Apie PERFECT BEAUTY
   
  PERFECT BEAUTY – profesionalios grožio elektronikos ir jos priedų prekių ženklas, siekiantis aukščiausios kokybės ir visapusiško klientų pasitikėjimo. Įmonę įkūrė trys profesionalai, turintys daugiau nei 30 metų patirtį kirpyklų srityje. PERFECT BEAUTY prietaisai gaminami taikant pažangiausias technologijas ir atsižvelgiant į naujausias grožio tendencijas. Bendrovė kreipia dėmesį į aplinkos taršą, todėl stengiasi atsakingai ir efektyviai naudoti gamtos išteklius, rūšiuoti bei sumažinti atliekų kiekį, jas perdirbti ir kai tik įmanoma, pakartotinai naudoti.

Aktualu kasdienai