PERFECT BEAUTY POPDRYER ADVANCED BLACK plaukų džiovintuvas

Prekės kodas: 8435138441180
 • 31,90 €
 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Eurokos parduotuves! Platesnė informacija apie pristatymą čia

 • DOVANA - mėginukas kiekvienam perkančiam.

 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS su kurjeriu, perkant už 19,99 Eur ir daugiau! Platesnė informacija apie pristatymą čia 

 • Pristatymas į OMNIVA paštomatą per 2-5 d.d. NEMOKAMAS PRISTATYMAS perkant už 19,99 Eur ir daugiau! Platesnė informacija apie pristatymą čia.

 • Perkant tik 01 17 - 23 d. už 20 eur ir daugiau DOVANA - STAIGMENA. Staigmenų kiekis ribotas. Staigmena parenkama atsitiktiniu būdu.

 • Aprašymas

  PERFECT BEAUTY POPDRYER ADVANCED BLACK
  plaukų džiovintuvas
   
  Profesionalus plaukų džiovintuvas pasižymi didelio našumo kintamosios srovės varikliu, pasiekiančiu maksimalią galią, našumą ir ilgaamžiškumą. Prietaiso korpusas gali atlaikyti aukštą temperatūrą be deformacijos ar perkaitimo. Kintama temperatūra ir greičio kontrolė leidžia prisitaikyti prie visų tipų plaukų. Charakteristikos: įtampa – 220-240 V, dažnis – 50-60Hz., galia – 2000 W. Džiovintuve įtaisytas ilgalaikis profesionalus kintamosios srovės variklis, yra 2 greičiai, 4 temperatūros bei šaltojo oro mygtukas. Šaltojo oro greitis: 34m / sek. Kabelio ilgis 2,7 m. Svoris be laido: 570 g. Filtras su nuimamu metaliniu tinkleliu.
   
  Garantija
  24 mėn. nuo pardavimo datos. Pardavimo datą žiūrėkite ant pirkimo-pardavimo kvito. Sugedus prietaisui, jį atneškite į EUROKOS parduotuvę, kurioje pirkote. Su savimi turėkite pirkimo čekį.
   
   
  Apie PERFECT BEAUTY
   
  PERFECT BEAUTY – profesionalios grožio elektronikos ir jos priedų prekių ženklas, siekiantis aukščiausios kokybės ir visapusiško klientų pasitikėjimo. Įmonę įkūrė trys profesionalai, turintys daugiau nei 30 metų patirtį kirpyklų srityje. PERFECT BEAUTY prietaisai gaminami taikant pažangiausias technologijas ir atsižvelgiant į naujausias grožio tendencijas. Bendrovė kreipia dėmesį į aplinkos taršą, todėl stengiasi atsakingai ir efektyviai naudoti gamtos išteklius, rūšiuoti bei sumažinti atliekų kiekį, jas perdirbti ir kai tik įmanoma, pakartotinai naudoti.