PERFECT BEAUTY plaukų kirpimo mašinėlė

Prekės kodas: 8435138406486
 • 67,90 €
 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Eurokos parduotuves! Platesnė informacija apie pristatymą čia

 • DOVANA - mėginukas kiekvienam perkančiam.

 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS su kurjeriu, perkant už 19,99 Eur ir daugiau! Platesnė informacija apie pristatymą čia 

 • Pristatymas į OMNIVA paštomatą per 2-5 d.d. NEMOKAMAS PRISTATYMAS perkant už 19,99 Eur ir daugiau! Platesnė informacija apie pristatymą čia.

 • Aprašymas

  PERFECT BEAUTY
  plaukų kirpimo mašinėlė  
   
  Nerūdijančio plieno peiliukų plaukų kirpimo mašinėlė sukurta profesionaliam naudojimui. Įtaisas puikiai tinka barzdos, ūsų ir sprando linijos plaukų kirpimui. Ilgaamžis nerūdijančio plieno paviršius užtikrina maksimalų tikslumą ir tobulą plaukų kirpimą. Peiliukai lengvai keičiami, galima rinktis iš 5 skirtingų kirpimo ilgių. Aliejus ir valymo šepetėlis padeda prižiūrėti prietaisą ir užtikrinti ilgą naudojimo laiką. Charakteristikos: 2 elementai 1,5V AA, svoris: 76 g.
   
  Garantija
  24 mėn. nuo pardavimo datos. Pardavimo datą žiūrėkite ant pirkimo-pardavimo kvito. Sugedus prietaisui, jį atneškite į EUROKOS parduotuvę, kurioje pirkote. Su savimi turėkite pirkimo čekį.
   
   
  Apie PERFECT BEAUTY
   
  PERFECT BEAUTY – profesionalios grožio elektronikos ir jos priedų prekių ženklas, siekiantis aukščiausios kokybės ir visapusiško klientų pasitikėjimo. Įmonę įkūrė trys profesionalai, turintys daugiau nei 30 metų patirtį kirpyklų srityje. PERFECT BEAUTY prietaisai gaminami taikant pažangiausias technologijas ir atsižvelgiant į naujausias grožio tendencijas. Bendrovė kreipia dėmesį į aplinkos taršą, todėl stengiasi atsakingai ir efektyviai naudoti gamtos išteklius, rūšiuoti bei sumažinti atliekų kiekį, jas perdirbti ir kai tik įmanoma, pakartotinai naudoti.