PERFECT BEAUTY LOOP UP plaukų formavimo žnyplės

Prekės kodas: 8435138401566
 • 46,90 €
 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Eurokos parduotuves! Platesnė informacija apie pristatymą čia

 • DOVANA - grožio priemonės mėginukas kiekvienam perkančiam.

 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS su kurjeriu, perkant už 19,99 Eur ir daugiau! Platesnė informacija apie pristatymą čia 

 • DOVANA - STAIGMENA. Perkant už 20 EUR ir daugiau, staigmena - CAFE MIMI rankų kremas, 50 ml tik 0,01 EUR. Staigmenų kiekis ribotas.

 • Pristatymas į OMNIVA paštomatą per 2-5 d.d. NEMOKAMAS PRISTATYMAS perkant už 19,99 Eur ir daugiau! Platesnė informacija apie pristatymą čia.

 • Aprašymas

  PERFECT BEAUTY LOOP UP
  plaukų formavimo žnyplės  
   
  Plataus diapazono kūginės plaukų garbanojimo žnyplės LOOP UP neabejotinai sukurs geriausią bangų ir garbanų rezultatą. Jos sukurtos remiantis naujausios kartos titano technologija, leidžiančia sukurti minkštas, glotnias, šilkines ir švytinčias garbanas. Tuo pačiu naudojantis šiuo prietaisu išvengsite plaukų vėlimosi. Charakteristikos: įtampa 100/240 V, dažnis: 50/60 Hz. Galingumas 45 W, PTC kaitiklis, minkšta rankena. Titano korpusas 13/25 mm. 2,5 m PVC besisukantis maitinimo laidas. Temperatūra: 80-210°C. LCD ekranas.
   
  Garantija
  24 mėn. nuo pardavimo datos. Pardavimo datą žiūrėkite ant pirkimo-pardavimo kvito. Sugedus prietaisui, jį atneškite į EUROKOS parduotuvę, kurioje pirkote. Su savimi turėkite pirkimo čekį.
   
   
  Apie PERFECT BEAUTY
   
  PERFECT BEAUTY – profesionalios grožio elektronikos ir jos priedų prekių ženklas, siekiantis aukščiausios kokybės ir visapusiško klientų pasitikėjimo. Įmonę įkūrė trys profesionalai, turintys daugiau nei 30 metų patirtį kirpyklų srityje. PERFECT BEAUTY prietaisai gaminami taikant pažangiausias technologijas ir atsižvelgiant į naujausias grožio tendencijas. Bendrovė kreipia dėmesį į aplinkos taršą, todėl stengiasi atsakingai ir efektyviai naudoti gamtos išteklius, rūšiuoti bei sumažinti atliekų kiekį, jas perdirbti ir kai tik įmanoma, pakartotinai naudoti.