SCHOLL VELVET SMOOTH nagų priežiūros prietaiso pakaitinės galvutės (3 vnt.)

Prekės kodas: 5701092111586
 • 7,99 €
 • 3,92 €
 • -51%
 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS per kurjerių tarnybą perkant už 19,99 Eur ir daugiau.

 • DOVANA - grožio priemonės mėginukas kiekvienam perkančiam.

 • Aprašymas

  Sveikai atrodantys ir blizgantys nagai be didelių pastangų. Dildo, poliruoja ir blizgina nagus. Rekomenduojama naudoti tik su elektroniniu nagų priežiūros ,,Scholl Velvet Smooth”.
   
  Pakuotėje yra: pakaitinės galvutės dildymui, poliravimui ir blizginimui, 3 vnt.
   
  Išsamūs naudojimo nurodymai  ir atsargumo priemonės pateikti ant elektroninio nagų priežiūros prietaiso ,,Scholl Velvet Smooth” pakuotės. Kai reikia pakeisti galvutę, atsargiai ją ištraukite iš prietaiso ir įstatykite naują.
   
  Apie „Scholl“
   
  William Mathias Scholl gimė 1882 Indianoje — buvo batsiuvio ir ūkininko vaikaitis. Jo profesionalumas apie kojų rūpinimąsi prasidėjo kai berniukas pasiskolino savo senelio įrankius, kad suremontuotų batus, norėdamas papildomai uždirbti. Vėliau jis įgijo medicininį išsilavinimą ir įkūrė kompaniją - Dr Scholl Inc. Daktaro William Scholl profesionalumas batų srityje, sujungtas su žiniomis apie mediciną, leido jam išvystyti daugelį novatoriškų sprendimų. Per jo gyvenimo trukmę, jis padėjo pristatyti daugiau kaip 1000 pėdų rūpinimosi priemonių žmonėms visame pasaulyje. Šiandien daktaro Scholl priemonių gamintojai tęsia mokslų grįstą kojų priežiūrą su tuo pačiu entuziazmu kaip ir jaunas William M. Scholl.  

Aktualu kasdienai