Manikiūro/pedikiūro rinkinys

Prekės kodas: 2000009262636
  • 5,99 €
  • NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Eurokos parduotuves! Platesnė informacija apie pristatymą čia

  • DOVANA - mėginukas kiekvienam perkančiam.

  • NEMOKAMAS PRISTATYMAS su kurjeriu, perkant už 19,99 Eur ir daugiau! Platesnė informacija apie pristatymą čia 

  • Pristatymas į OMNIVA paštomatą per 2-5 d.d. NEMOKAMAS PRISTATYMAS perkant už 19,99 Eur ir daugiau! Platesnė informacija apie pristatymą čia.

  • Perkant tik 01 17 - 23 d. už 20 eur ir daugiau DOVANA - STAIGMENA. Staigmenų kiekis ribotas. Staigmena parenkama atsitiktiniu būdu.

  • Aprašymas    Manikiūro/pedikiūro rinkinys „Nagų dekoratorius“ su 5 antgaliais, kuriam reikia 2 „AA“ baterijų. Nagų dekoratorius greitai sukasi, todėl gerai poliruoja ir formuoja net ir storus akrilinius ar kojų nagus, prižiūri nagų odeles. Rinkinyje yra elegantiškas saugojimo dėklas. 5 „Nagų dekoratoriaus“ antgaliai: kūgis su smulkiagrūdžiu šlifuojamu paviršiumi - poliruoja nago paviršių, suteikia nagams žvilgesio, atstumia nago odeles ir stimuliuoja nago augimą; plokščia švitrinė galvutė - lygina ir formuoja nagą, sulygina nago kraštelius; cilindrinė poliravimo galvutė - lygina nago griovelius, poliruoja nago paviršių; smulkiagrūdė kūgio formos galvutė - tobulina nago formą, dailina ir išlygina sunkiai pasiekiamus nago kraštelius; deimantinė galvutė - pašalina sugrubusią odą (nuospaudas), atstumia nago odeles. Manikiūras/pedikiūras. Prieš manikiūrą reikia palaikyti rankas ar kojas vonelėje su šiltu vandeniu ir muilu, po to jas nusausinti. Atstumti nago odeles, pašalinti sugrubusią odą (nuospaudas). Suteikti nagui formą, išlyginti ir nupoliruoti nago paviršių. Nenuimti per didelio nago sluoksnio. Patarimai. Prieš naudojimą į „Nagų dekoratorių“ įdėti 2 baterijas. Nagų formavimo ir poliravimo galvutes švelniai įstumti į „Nagų dekoratoriaus“ antgalyje esančią skylutę. Spausti violetinį mygtuką ir atlikti manikiūrą. Nenaudoti jokių įrankių. Galvutes galima nuvalyti šepetėliu.

Aktualu kasdienai