FRANCK PROVOST plaukų kirpimo mašinėlė

Prekės kodas: 3700206705989
 • 22,90 €
 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Eurokos parduotuves! Platesnė informacija apie pristatymą čia

 • DOVANA - mėginukas kiekvienam perkančiam.

 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS su kurjeriu, perkant už 19,99 Eur ir daugiau! Platesnė informacija apie pristatymą čia 

 • Pristatymas į OMNIVA paštomatą per 2-5 d.d. NEMOKAMAS PRISTATYMAS perkant už 19,99 Eur ir daugiau! Platesnė informacija apie pristatymą čia.

 • Perkant tik 01 17 - 23 d. už 20 eur ir daugiau DOVANA - STAIGMENA. Staigmenų kiekis ribotas. Staigmena parenkama atsitiktiniu būdu.

 • Aprašymas

  FRANCK PROVOST
  plaukų kirpimo mašinėlė
   
  Elegantiško dizaino plaukų ir barzdos kirpimo mašinėlė yra patogi naudoti. Aukštos kokybės nerūdijančio plieno kirpiklis garantuoja tikslų kirpimą. Mašinėlė turi 5 reguliuojamus kirpimo aukščius (3, 6, 9, 12, 15 mm). Galėsite patogiai prižiūrėti 3 dienų barzdą. Pakuotėje yra antgalis plaukams kirpti (su retinimo funkcija), mažos klampos aliejus ir valymo šepetėlis. Baterijos veikimo laikas – iki 45 minučių. Įtampos reguliavimas 100–240 V ~ 50/60 Hz.
   
  Naudojimas
  Prieš naudojimą atidžiai perskaitykite informacinį lapelį, esantį pakuotės viduje.
   
  Garantija
  24 mėn. nuo pardavimo datos. Pardavimo datą žiūrėkite ant pirkimo-pardavimo kvito. Sugedus prietaisui, jį atneškite į EUROKOS parduotuvę, kurioje pirkote. Su savimi turėkite pirkimo čekį.
   
   
  FRANCK PROVOST
   
  Naršydamas po barzdos priežiūros tendencijas ir skatindamas rūpintis savimi, THE BARB’XPERT bendrovės prekės ženklas FRANCK PROVOST siūlo platų vyriškos kosmetikos priemonių asortimentą, kuriame dera kokybė, techniškumas, praktiškumas ir mada. Šios priemonės yra sukurtos siekiant patenkinti vyrų poreikius ir sudaryti sąlygas atlikti visus priežiūros žingsnius norint užsiauginti sveiką ir gražią barzdą.