VeniVidi.lt: Kalėdinė dovana uošviams

"DOVANŲ PAIEŠKOS. Toks klausimukas, ar yra žmonių, kuriems ypatingai sunku išrinkti dovanas? Gal turite tokių draugų ar giminaičių? Man visada gana sunku sugalvoti ką dovanoti uošviams. Žinote, marčios kompleksas, kai galvoji, kad vistiek neįtiksi (nors taip nebūna), bet nesinori prašauti.
-Tai gal parink kvepalus, - siūlo man @eurokos.kosmetika ir aš dairausi po lentynas. Kodėl ne? Atvirai prisipažinsiu, buvo toks laikas, kai jas šioje parduotuvėje tiesiog praeidavau, bet po to, kai pernai įsigijau itin originalų aromatą iš "Les Senteurs Gourmandes", vis pasidairau kas gero ir įdomaus.
Matau, kad kainos varijuoja. Pigiausius palieku mokinukėms, bet prisimenu, kad kitos merginos išbandė ir labai rekomenduoja biudžetinius WOMEN'SECRET kvapus. Sako, gerai laikosi ir kaina nekanda. Na, o aš pati matau, kad ir išvaizda labai dovaniška. Jei norisi anytai išrinkti prabangesnę dovaną, tai žiūrėkit į VINCE CAMUTO. Kvapai gėliniai, bet nebanalūs, tokie neretai patinka daugeliui (beje, čia net sau išsirinkau vienus, bet apie tai kitą kartą).
Visgi moterims, taip pat ir anytai, man nėra taip keblu kažką padovanoti kaip šeimos vyrijai. Kvepalai ne tokia ir bloga mintis, nes nusibosta skutimosi geliai ir kojinės. Vyriškų kvapų pasiūla irgi įdomi. Draugiškesni piniginei ir gana universalūs kvapai slepiasi po AXIS pavadinimu, na, o jau minėti VINCE CAMUTO - solidesnis variantas. Vien tie odos imitacijos buteliukai kaip patraukliai atrodo!
Žinau žinau, sakysit, kad su kvapais lengva prašauti. Tiesa, čia reikia pažinoti žmogų. Pvz., savo vyrui kvapų rinkti nedrįsčiau. Tačiau jo tėčiui - laisvai. EUROKOS šiemet man labai palengvino galvosūkį :)
#gifted #eurokos #lithuanianblogger #dovanuidėjos #gifts #kvepalai #dovanauosviams #dienosikikaledu"

Originalus įrašas apie Kalėdų dovaną uošviams ČIA


Visas Kalėdines dovanas galite įsigyti internetu, užsisakant EUROKOS elektroninėje parduotuvėje – tai ne tik naudinga, bet ir sutaupysite  nemažai laiko, kurį praleistumėte klaidžiojant po parduotuves bei ieškant geriausio Kalėdinės dovanos varianto. Jūsų išsirinktas prekes pristatysime į Jums patogiausią vietą visoje Lietuvoje, o pasirinkus pristatymą į bet kurią EUROKOS parduotuvę – prekes pristatysime NEMOKAMAI.

Daugiau Kalėdinių dovanų idėjų galite rasti čia


Paskelbta: 2019-11-29