Minimalaus biudžeto Kalėdinės dovanos – ką išrinkti iki 10€?

Artėjančios Kalėdos mums primena ne tik apie laukiamą šventę, bet ir apie tai, jog turėsime kruopščiai suplanuoti savo biudžetą. Juk tiek daug artimų žmonių ir draugų, kuriems norisi padovanoti bent mažą smulkmenėlę, tačiau neturime laiko sukiotis virtuvėje ir kepti gardžiai kvepiančius keksiukus, o rankdarbiai mums – ne prie širdies. Skubame jums į pagalbą ir, tęsdami savo Kalėdinių dovanų idėjų temą, pristatome dovanėles, kurios bus puikus pasirinkimas esant kukliam biudžetui!

Rankų kremas – reikalingiausia žiemos priemonė!

Tikriausiai praktiškiausia ir reikalingiausia dovana Kalėdoms – kokybiškas rankų kremas. Žvarbus oras mus pasitinka iš pat ryto ir lydi iki vakaro, kol atsiduriame šiltuose ir jaukiuose namuose. Nuo šalto oro labiausiai kenčia mūsų rankos – jos išsausėja, tampa jautrios ir tiesiog šaukte šaukiasi drėkinimo bei maitinimo. Norime pasiūlyti keletą variantų, kurie tikrai taps tobulais žiemos pagalbininkais net atšiauriausią dieną. Pirmasis pasiūlymas – ALDO VANDINI SENSUAL rankų balzamas, 100 ml. Jis žavi savo minimalistine ir estetine pakuote, kerinčiu kvapu ir primena jaukias bei saldžias Kalėdas. Šis kremas, apsaugantis ne tik rankų odą, tačiau ir puoselėjantis nagus bei odeles aplink juos, taps puikia kalėdine dovana mamai, sesei ar draugei.

Antrasis variantas – ECOLATIER ORGANIC AVOCADO MOISTURIZING rankų kremas kaukė, 100 ml.  Ši nenuplaunama rankų priežiūros priemonė, papildyta natūraliais aliejais ir ekstraktais, savo sudėtyje turi 98,5 % augalinės kilmės medžiagų. Drėkinamasis kremas arba kaukė pasižymi maitinamosiomis, atkuriamosiomis savybėmis, drėkina, atgaivina odą bei padeda palaikyti gerą nagų odelių būklę. Priemonė padeda apsaugoti odą nuo atšiaurių klimato sąlygų (vėjo, saulės, šalčio) bei suteikia net ir itin sausai odai elastingumo ir šilko švelnumo. Tad oda atrodys gaivi ir švytinti.

Praktiškos dovanos kiekvienam!

Jei artimųjų rate turite pažįstamą dailiosios lyties atstovę, kuri tiesiog negali atsispirti kūno priežiūros naujovėms, neprašausite parinkę tokią Kalėdinę dovaną, kuri taps praktiška ir naudinga kasdien. Žiemą itin svarbu rūpintis ne tik veido, tačiau ir viso kūno oda, kuri linkusi sausėti dėl nenatūralaus šildymo ir kondicionierių. Puikia Kalėdų dovanos idėja gali tapti NATURA SIBERICA TAIGA SPA kosmetikos rinkinys, kurį sudaro:

  • NATURA SIBERICA TAIGA SPA NATURAL dušo želė arba šveitiklis (200 ml)
  • NATURA SIBERICA NATURAL CERTIFIED kūno kremas (200 ml)

Šis praktiškas rinkinys naudingas, o jo elegantiškas dizainas ir švelnūs akcentai tikrai nustebins kiekvieną savimi besirūpinančią moterį ir taps jos pagalbininku kiekvienos dienos rutinoje.

Šventinio laikotarpio metu mus visus užvaldo rūpinimosi dovanomis nuotaika, kai norime skirti dėmesio ir tiems, su kuriais bendraujame retai, tačiau jaučiame poreikį juos nustebinti per Kalėdas. Jei savo pažįstamų rate turite tokį žmogų, kuriam norisi sukelti šypseną, tačiau nežinote, ką jis mėgsta, neprašausite pasirinkę paprastą, tačiau universalią ir praktišką dovaną – kvapnią žvakę. Nesvarbu, ar tai vyras, ar moteris, ši dovana tikrai pravers kuriant namų jaukumą bei šaltais žiemos vakarais, kai norisi į namus atnešti Kalėdinės nuotaikos bei saldžių kepinių kvapų. Siūlome BOLSIUS aromatinė žvakę, kurios švelnus ir Kalėdas primenantis kvapas taps puikia kuklaus biudžeto Kalėdų dovana kiekvienam.


Na ir, žinoma, jei negalite išsirinkti geriausios Kalėdinės dovanos ir tiksliai nežinote, ką mėgsta ar ko trūksta jums rūpimam žmogui, puikia dovana visuomet gali tapti EUROKOS dovanų kuponas. Juo pasinaudoti galima ne tik fizinėje, bet ir e. parduotuvėje, kuri taip pat lepina nuolaidomis bei ypatingais pasiūlymais.

Visas Kalėdines dovanas galite įsigyti internetu, užsisakant EUROKOS elektroninėje parduotuvėje – tai ne tik naudinga, bet ir sutaupysite  nemažai laiko, kurį praleistumėte klaidžiojant po parduotuves bei ieškant geriausio Kalėdinės dovanos varianto. Jūsų išsirinktas prekes pristatysime į Jums patogiausią vietą visoje Lietuvoje, o pasirinkus pristatymą į bet kurią EUROKOS parduotuvę – prekes pristatysime NEMOKAMAI.

Daugiau Kalėdinių dovanų idėjų galite rasti čia


Paskelbta: 2020-11-17