Uždaryti
Išjungti
Prisijungti
Uždaryti
Jūsų krepšelis tuščias

Laura: tegul kalba Jūsų akys!

„Makiažo revoliucija prasidėjo 2014 m., kai Londone įsikūrė grožio alchemikai MAKEUP REVOLUTION. Jų siekis – parodyti, kad kokybė už prieinamą kainą yra įmanoma. Priemonės gaminamos pasitelkiant tik itin kokybiškus ingredientus, o asortimentas yra platus ir nuolat žengia koja į koją su naujausiomis mados tendencijomis. MAKEUP REVOLUTION gimė iš aistros, alsuoja novatoriškumu, profesionalumu bei džiugina palankia kaina!“ – taip eurokos.lt pristatomas prekių ženklas MAKEUP REVOLUTION. Galiu pasakyti, jog tikrai sunku paneigti pateiktą informaciją, nes turiu ne vieną šio prekių ženklo priemonę ir, iš tiesų, kainos ir kokybės santykis – puikus.

Nepaisant to, jog mano kosmetinėje galima rasti įvairių MAKEUP REVOLUTION priemonių, dar nesu bandžiusi jų akių vokų šešėlių. Išsirinkti nebuvo lengva, nes dabar prekių ženklas pristatė gausybę naujienų įspūdingo dizaino pakuotėse. O šešėlių spalvos... Net mirga akyse. Vis dėl to, paletę rinkausi pagal tai, kokios spalvos man labiausiai prie širdies ir kurias tikrai naudosiu. Be to, artėja Valentino diena, o šie šešėliai tobulai tinka romantiškam įvaizdžiui sukurti. Tad mano rankose – MAKEUP REVOLUTION FOREVER FLAWLESS akių vokų šešėlių paletė.

 

Pirmiausia, paletė mane patraukė savo unikaliu, subtiliu dizainu. Metalinė dėžutė su rausvo marmuro piešiniu atrodo ne tik patraukliai, bet ir kokybiškai. Ją atidarius ir pamačius gausybę rausvų, raudonų bei persikinių atspalvių aplanko begalinis saldumo jausmas, kuris neapleidžia iki tol, kol nenusivalai makiažo. Paletėje galima rasti tiek matinių, tiek blizgių spalvų, kurios tiks dieniniam, vakariniam ar šventiniam makiažui atlikti. Pastarąjį ir pasirinkau Jums parodyti. Nors dažniausiai nešvenčiu Valentino dienos, bet šiuo nelengvu laikotarpiu tik ir norisi kokios progos pasipuošti, pasidažyti ir susikurti šventinę atmosferą. Kodėl gi ne?

 

 

Kadangi šiuo metu didžiąją dalį dienos pusę mūsų veido dengia apsauginė kaukė, akys tampa pagrindiniu mūsų žavesio akcentu. Jos gali išduoti mūsų nuotaikas, emocijas ir užburti mūsų mylimuosius. Nusprendžiau nesikuklinti ir paryškinti akis, tad pasinėriau į rožinį pasaulį. Manau, jog rezultatas – labai romantiškas ir žaismingas. Toks akių makiažas puikiai tiks Valentino dienai, kai ypač norisi spinduliuoti švelnumu ir moteriškumu.

 

 

Apibendrinant MAKEUP REVOLUTION FOREVER FLAWLESS akių vokų šešėlių paletę, galiu tik dar kartą pasikartoti – kainos ir kokybės santykis labai geras. Joje yra labiau pigmentuotų, yra mažiau pigmentuotų spalvų, bet jos tikrai leidžia sukurti gražų makiažą. Na, bent jau man, ne profesionalei, tai tikrai. :)) Smagu, kad paletėje yra ir švelniai rusvų atspalvių, kuriuos galėsiu naudoti kasdieniam makiažui, todėl paletė tikrai nelauks kamputyje tik „ypatingų“ progų, o bus naudojama dažnai.

Sakoma, jog kartą pabandęs – negali sustoti. Tad tikrai pasižvalgysiu ir į kitas MAKEUP REVOLUTION prekių ženklo naujienas.

Prekes saugiai užsisakykite internetu eurokos.lt.

Na, o su manimi susipažinti galite @sakirovaite.

Šias ir daugelį kitų grožio priemonių rasite EUROKOS e. parduotuvėje eurokos.lt.


Paskelbta: 2020-02-08