Kalėdinė dovana už 10€ - kaip išrinkti geriausią?

Pripažinkite, kad vis besikeičiantys kalendoriaus lapeliai įnirtingai perspėja – jau greitai gruodis, o kartu su juo ir Kalėdos! Svarstote, kaip išrinkti geriausią Kalėdų dovaną ir nenuskriausti piniginės šventiniu laikotarpiu? Su kolegomis darbe traukdami burtus, nenusprendžiate, kokia dovanėlių suma yra pati tinkamiausia kukliai dovanai? Mes turime jums sprendimą! Šiandien pradedame Kalėdinių dovanų idėjų temą ir norime jums pristatyti riboto biudžeto Kalėdų dovanas iki 10 €.

Tikriausiai galite sutikti, jog pati jaukiausia ir universaliausia Kalėdinė dovana – žvakė. Ji skirta namų jaukumui bei šventinei, užburiančiai nuotaikai sukurti. Į kvapnius namus gera sugrįžti po darbo dienos, o maža liepsnelė tiesiog savaime atpalaiduoja ir sukuria jaukią atmosfera jums ir jūsų svečiams. Visgi svarbu, jog aromatinės žvakės kvapas neerzintų ir nebūtų specifinis, tad geriausia rinktis salstelėjusius kvapus, kurie bus tinkami kiekvieniems namams. Siūlome ARTI CASA CINNAMON STICK aromatinę žvakę, kuri turi Kalėdomis alsuojantį, lengvą cinamono kvapą. Idealus aromatas šventiniu laikotarpiu, kuris ne tik dailiai atrodys namuose, tačiau supakuotas į gražią ir modernią dėžutę taps puikia Kalėdine dovana kolegoms bei artimiesiems!

Nostalgijos bei romantikos mėgėjams, labai svarbu išrinkti kuklią ir rafinuotą Kalėdų dovaną, kuri ne tik dailiai atrodys, tačiau bus naudinga bei žavi. Jei nusprendėte keistis mielomis smulkmenėlėmis su artimaisiais ar kolegomis, rekomenduojame rinktis aromatinius muilus. Jie ne tik tiks visapusei kūno priežiūrai, tačiau ir padėjus spintoje skleis malonų aromatą, kuriuo įsigers jūsų drabužiai. Tam, jog nereiktų vargintis pakuoti muilo, siūlome HEART ENGLISH ROSE muilą, kuris įdėtas į dailią dėžutę, kurią iš karto galite dovanoti. Subtili elegancija bei aromatas tikrai taps išskirtine ir romantiška dovanos idėja.

Jei renkantis Kalėdų dovaną draugei žinote, jog ji – kosmetikos mylėtoja, dovaną išrinkti bus tikrai lengva. Jos mėgstami lūpų dažai ar blakstienų tušas taps tikrai naudinga ir džiugia dovana. Tačiau mes norime, jog visos mūsų dovanos turėtų šventinę dvasią ir būtų ne tik naudingos, tačiau ir dailios pakuotės bei dizaino. Kad nustebintumėte artimą moterį kosmetikos priemonių dovana, siūlome pasirinkti NATURA SIBERICA BEAUTY ESSENTIALS rinkinį, kuris sudarytas iš rankų kremo ir naktinės veido kaukės bei iš karto yra elegantiškai ir šventiškai supakuotas! Tad tokia Kalėdų dovana ne tik nudžiugins, tačiau ir leis jai save palepinti!

Šaltuoju sezonu nėra nieko geriau nei karšta vonia su gausybe putų, kakavos puodelis ir jauki Kalėdinė muzika. Tad jei žinote, kad dovaną renkate sunkiai dirbančiam žmogui arba SPA mylėtojai, puikia Kalėdine idėja gali tapti EO LAB MINI rinkinys, kurį sudaro plaukų šampūnas, plaukų balzamas, plaušinė ir rankų kremas. Tokia dovana ne tik privers atsipalaiduoti ir pasimėgauti procedūromis vonioje, tačiau puikiai tiks šventiniam laikotarpiui, kai norėsis pasprukti nuo šventinio šurmulio.


Na ir, žinoma, jei negalite išsirinkti geriausios Kalėdinės dovanos ir tiksliai nežinote, ką mėgsta ar ko trūksta jums rūpimam žmogui, puikia dovana visuomet gali tapti EUROKOS dovanų kuponas. Juo pasinaudoti galima ne tik fizinėje, bet ir e. parduotuvėje, kuri taip pat lepina nuolaidomis bei ypatingais pasiūlymais.

Visas Kalėdines dovanas galite įsigyti internetu, užsisakant EUROKOS elektroninėje parduotuvėje – tai ne tik naudinga, bet ir sutaupysite  nemažai laiko, kurį praleistumėte klaidžiojant po parduotuves bei ieškant geriausio Kalėdinės dovanos varianto. Jūsų išsirinktas prekes pristatysime į Jums patogiausią vietą visoje Lietuvoje, o pasirinkus pristatymą į bet kurią EUROKOS parduotuvę – prekes pristatysime NEMOKAMAI.

Daugiau Kalėdinių dovanų idėjų galite rasti čia


Paskelbta: 2019-11-18