Kalėdinė dovana mamai: ką renkasi apžvalgininkė Monika?

Grožio apžvalgininkė Monika jau pasiruošė Kalėdų proga nustebinti mamą. O ar jūs jau susimąstėte, ką dovanosite mamai? Monika sako, kad veido kremas - tikrai gera dovana, su kuria neprašausite pro šalį! Tad apžvalgininkė dalijasi savo dovanos pasirinkimu ir su jumis bei kviečia skaityti!

"Pasiruošimas Kalėdoms! Žinau, kad perkant savo mamai veido kremą dovanų, niekada neprašausiu. @eurokos.kosmetika veido kremų pasirinkimas ypatingai didelis. Rinkausi iš Marbert, Clinians ir AA prekės ženklų. Išrinkau AA naktinį veido kremą, nes žinau, kad naktinio mama neturi ir manau, kad juo džiaugsis. #christmas #eurokos #kaledos"

Originalus įrašas apie Kalėdų dovaną mamai ČIA


Visas Kalėdines dovanas galite įsigyti internetu, užsisakant EUROKOS elektroninėje parduotuvėje – tai ne tik naudinga, bet ir sutaupysite  nemažai laiko, kurį praleistumėte klaidžiojant po parduotuves bei ieškant geriausio Kalėdinės dovanos varianto. Jūsų išsirinktas prekes pristatysime į Jums patogiausią vietą visoje Lietuvoje, o pasirinkus pristatymą į bet kurią EUROKOS parduotuvę – prekes pristatysime NEMOKAMAI.

Daugiau Kalėdinių dovanų idėjų galite rasti čia


Paskelbta: 2019-11-25