Ką padovanoti JAI šv. Valentino dieną?

Artėjant romantiškiausiai metų dienai, skubame Jums į pagalbą, ir norime patarti, kaip nustebinti savo mylimąją šv. Valentino dienos proga!

Tikriausiai visos merginos ir moterys tikisi šokolado upių, gėlių aromato, ar romantiškos vakarienės. Tačiau akies kampučiu vis viliasi, jog iš už nugaros ištrauksite mielą dovanėlę, kuri tobulai akcentuos Jūsų romantišką dieną. O kokia gali būti tobulesnė dovana, nei kvepalai? Tam, jog nustebintumėte savo mylimąją, siūlome vienus populiariausių ir puikiai dovanai tinkančių kvepalų! Juk kvepalai nuteikia rafinuotumui bei svajingai romantikai, kuri taps puikiu akcentu šv. Valentino dieną.

EUROKOS  rekomenduoja:

PARIS HILTON PLATINUM RUSH parfumuotas vanduo moterims

Šis parfumuotas vanduo skirtas moterims, kurios mėgsta vaisių ir gėlių aromatus.
Platina – tai tikros meilės, išskirtinumo ir stiprybės simbolis, kuris įkvėpė Paris Hilton sukurti šį aromatą. PLATINUM RUSH aromatas išsiskiria tauriojo metalo stiprumu ir grynumu, kuris išreiškiamas per kvepalų buteliuko išskirtinį dizainą.
Viršutinės aromato natos – raudonieji obuoliai, mangai, kriaušės.
Vidurinės aromato natos – pakalnutės, magnolija, vandens natos, gėlių natos, žalumynų natos.
Bazinės aromato natos – gintaras, pačiulė, muskusas.

 

 

 

 

MERCEDES-BENZ WOMAN parfumuotas vanduo moterims

Tai - parfumuotas vanduo, skirtas moterims, kurios mėgsta gėlių aromatus. Užburiantis, prabangus, netikėtas aromatas išaukština ir akcentuoja moters individualybę. Tai puiki istorija apie moteriškumą ir pasitikėjimą savimi, patobulinant ją aromatingų kvepalų aura.
Puikių, prabangių ir visiškai moteriškų kvepalų istorija prasideda subtiliai intensyvios Brazilijos gardenijos natomis, kurios pabrėžia kiek rūgštokas juodųjų serbentų lapų ir švelnias kriaušių natas. Aromatą tęsia apelsinmedžio žiedų akordas, kurį lydi svaiginančios ir užburiančios jazmino natos. Galiausiai aromatą užbaigia santalo, vanilės, muskuso ir kašmyro medienos natos, kurios pratęsia šią gurmaniškų aromatų puokštę.
Viršutinės aromato natos – gardenija, juodųjų serbentų lapai, kriaušės.
Vidurinės aromato natos – apelsinmedžio žiedai, jazminas.
Bazinės aromato natos – vanilė, muskusas, santalas, kašmyro mediena.

 

 

RIHANNA RIRI parfumuotas vanduo moterims

Šis parfumuotas vanduo skirtas moterims, kurios mėgsta gėlių ir vaisių aromatus.
Ji moteriška, pasitikinti savimi, šelmiška, išdykus... Ji ištikima sau ir nebijo būti tokia, kokia yra. Svarbiausia - ji gyvena ir mėgaujasi gyvenimu. Gaivių mandarinų, pasiflorų, serbentų aromatai persipina su apelsinų žiedų, frezijų, jazminų natomis. Aromatas užsibaigiamas vanilės, muskuso, santalų akordais. RiRi – atskleisk, kas esi.
Viršutinės aromato natos – mandarinas, romas, pasifloros.
Vidurinės aromato natos – frezijos, jazminai, apelsinų žiedai, sausmedis.
Bazinės aromato natos – santalai, muskusas, vanilė.

 

 

 

 

Šias ir daugelį kitų grožio priemonių rasite EUROKOS e.parduotuvėje www.eurokos.lt.