Uždaryti
Išjungti
Prisijungti
Uždaryti
Jūsų krepšelis tuščias

Įsimintinos Kalėdinės dovanos gerai draugei – kaip išsirinkti?

Šiuo laikotarpiu besikeičiantys kalendoriaus lapeliai mums primena, jog ne už kalnų – daugumos laukiamiausia žiemos šventė – Kalėdos. Žinoma, greta to visuomet seka ir mažas galvos skausmas – Kalėdinės dovanos. Juk aplink tiek brangių žmonių, kuriems norime išreikšti dėkingumą ir juos nustebinti – mama, tėtis, broliai ir seserys, artimieji, kolegos... Tik spėk išsirinkti tarp daugybės pasiūlymų.

Dovanų idėjos draugei – bene sunkiausia užduotis. O ypač tai, kuri, atrodo, turi viską – dekoratyvinės kosmetikos, kūno priežiūros priemonių ir visų kitų moteriškų įmantrybių jai tikrai niekada netrūksta. Rodos, nustebinti neįmanoma, todėl mes skubame į pagalbą – rekomenduojame gerai draugei skirtų dovanų idėjų, kurias įgyvendinti padės EUROKOS. Kad palengvintume jums šią užduotį, pasidalinsime mintimis ir idėjomis, kaip nudžiuginti sau artimą draugę malonia staigmena. Juk dalintis Kalėdomis taip malonu!

Veido modeliavimo paletė – puiki dovana draugei, gyvenančiai mados pasaulyje

Tikriausiai kiekviena mergina svajoja apie tobulą makiažą. Daugumą jų seka grožio naujienas, žino visas aktualiausias ir populiariausias priemones, kurios gali padėti pasiekti norimų rezultatų. Šiais metais populiarus „strobingas“. Tai technika, kurios dėka išgaunamas švytintis, gaivus bei jaunatviškas makiažas. Tokį įvaizdį tikrai galima sukurti su MAKEUP REVOLUTION SOPH HIGHLIGHTER veido bruožų modeliavimo palete. Ši dovana ypatingai tiks merginai ar moteriai, kuri tiesiog neįsivaizduoja savo kasdienybės be makiažo ir jo subtilybių. MAKEUP REVOLUTION alsuoja novatoriškumu ir žengia koja kojon su naujausiomis mados tendencijomis, tad tai tikrai puikus Kalėdinės dovanos artimai draugei pasirinkimas!

Moteriški kvepalai – visada aktuali dovana

Kai vaizduotė išsenka, galime atsigręžti į kvepalų lentynas. Tikrai neprašausite padovanoję draugei  mėgstamus kvepalus. Jei iš kvepalų  gausybės sunku išrinkti vienus vienintelius, vertėtų žinoti, kokiems kvapams ji teikia prioritetą. Vieni žmonės labiau linksta link saldžių kvapų, kitiems –  atvirkščiai – reikalingas sunkesnis, moteriškas kvapas, turintis savyje šarmo ir rytietiškos paslapties. Visgi, neprašausite pasirinkę patį viduriuką – gaivaus, moteriško, ir lengvai saldaus kvapo mišinį. Tad galbūt jai patiktų PEPE JEANS CELEBRATE parfumuotas vanduo? Šis aromatas puikiai tinka ilgiems žiemos vakarams – vanilės bei kaštonų natos suteiks jaukumo ir šilumos.

Želė pirštinės – unikali idėja mėgstančioms eksperimentus

Kalėdinės dovanos draugei gali tapti tikru iššūkiu, jei ji turi viską! Tuomet sukame galvą, ką tokio padovanojus, kas tikrai nustebintų naujumu ir išskirtinumu bei priverstų artimą draugę pagalvoti, iš kur gi mes sėmėmės fantazijos išrinkdami tokią įdomią ir naudingą dovaną! Tad jei atrodo, kad dovana turi būti tikrai unikali ir išskirtinė, siūlome rankų priežiūros inovaciją – TREETS želė pirštines, kurios taps puikia rankų priežiūros pagalbininke. Šios pirštinės yra daugkartinio naudojimo – geresnę dovaną šioms Kalėdoms bus tiesiog sunku sugalvoti!


Na ir, žinoma, jei negalite išsirinkti geriausios Kalėdinės dovanos ir tiksliai nežinote, ką mėgsta ar ko trūksta jums rūpimam žmogui, puikia dovana visuomet gali tapti EUROKOS dovanų kuponas. Juo pasinaudoti galima ne tik fizinėje, bet ir e. parduotuvėje, kuri taip pat lepina nuolaidomis bei ypatingais pasiūlymais.

Visas Kalėdines dovanas galite įsigyti internetu, užsisakant EUROKOS elektroninėje parduotuvėje – tai ne tik naudinga, bet ir sutaupysite  nemažai laiko, kurį praleistumėte klaidžiojant po parduotuves bei ieškant geriausio Kalėdinės dovanos varianto. Jūsų išsirinktas prekes pristatysime į Jums patogiausią vietą visoje Lietuvoje, o pasirinkus pristatymą į bet kurią EUROKOS parduotuvę – prekes pristatysime NEMOKAMAI.

Daugiau Kalėdinių dovanų idėjų galite rasti čia


Paskelbta: 2020-11-20