Geriausių Kalėdinių dovanų TOP 5

Kalėdos jau visai ne už kalnų! Atrodo, jog mūsų laukia tikrai džiugus momentas, tik stabtelėję tarp darbų gausos suvokiame, kad dar neturime vieno iš svarbiausių Kalėdinių akcentų – dovanų! Parduotuvės, skleisdamos šventinę nuotaiką mirga nuo papuošimų, jose skamba Kalėdinės dainos, o įmantriai supakuotos dovanos traukte traukia į Kalėdinį sūkurį. Atrodo, tik spėk suktis! Tačiau svarbu nepaklysti visame šventiniame bume ir rasti tas Kalėdines dovanas, kurios bus kruopščiai atrinktos, praktiškos ir dovanotos iš visos širdies.  Šiandien, pradėdami Kalėdinių dovanų idėjų temą, siūlome geriausių dovanų TOP 5, kuriame atsispindės geriausios penkios dovanų idėjos kiekvienam!

1. Geriausia ir reikalingiausia Kalėdinė dovana vyrams – kvepalai. Dažnai stebimės, nes atrodo visai neseniai juos dovanojome, o kvepalai tarsi išgaravo ir matome tik tuščią buteliuką. Vyrai dažnai patys parodo, kokius kvepalus mėgsta, o mums taip pat būna paprasta juos nustebinti – jie į kvepalus žiūri taip, tarsi jie būtų geriausia kada nors gauta dovana.

Siūlome šiuos populiarius aromatus, kurie tikrai taps puikia Kalėdine dovana mylimiausiam vyrui:

Taip pat nevalia pamiršti, jog vyrus pradžiuginti galima ir kokybiška kosmetika, pavyzdžiui:

2. Renkantis kvepalus, negalima pamiršti ir dailiosios lyties atstovių. Joms kvepalai – kasdienis atributas, kuris suteikia šarmo ir apgaubia maloniu moterišku aromatu. Tikrai nesuklysite parinkdami jos mėgstamus kvepalus ir palepindami  ilgai svajota bei reikalinga Kalėdine dovana.

Siūlome šiuos populiarius aromatus, kurie nudžiugins kiekvienos  moters širdį:

 

Tačiau puikia Kalėdine dovana moteriai gali tapti ir:

3. Taip pat dažnai sukame galvą, ką padovanoti artimiesiems, su kuriais galbūt nesusitinkame taip dažnai, kaip norėtųsi, todėl natūralu, jog ne visuomet galime tiksliai nusakyti jų poreikius. Tokiu atveju siūlome rinktis praktišką dovaną namams:

4. Na, o kaip gi galėtume pamiršti mūsų mažuosius, kuriems, beje, Kalėdinės dovanos suteikia daugiausia džiaugsmo?! Sakysite, jog kosmetikos priemonės tikrai nebūtų puiki Kalėdinė dovana vaikams? O mes turime, ką jums pasiūlyti!:

5. Na ir, žinoma, jei negalite išsirinkti geriausios Kalėdinės dovanos ir tiksliai nežinote, ką mėgsta ar ko trūksta jums rūpimam žmogui, puikia dovana visuomet gali tapti EUROKOS dovanų kuponas. Juo pasinaudoti galima ne tik fizinėje, bet ir e. parduotuvėje, kuri taip pat lepina nuolaidomis bei ypatingais pasiūlymais.


Visas Kalėdines dovanas galite įsigyti internetu, užsisakant EUROKOS elektroninėje parduotuvėje – tai ne tik naudinga, bet ir sutaupysite  nemažai laiko, kurį praleistumėte klaidžiojant po parduotuves bei ieškant geriausio Kalėdinės dovanos varianto. Jūsų išsirinktas prekes pristatysime į Jums patogiausią vietą visoje Lietuvoje, o pasirinkus pristatymą į bet kurią EUROKOS parduotuvę – prekes pristatysime NEMOKAMAI.

Daugiau Kalėdinių dovanų idėjų galite rasti čia


Paskelbta: 2020-11-18