Dekoratyvinė kosmetika - ideali dovana sau!

Grožio apžvalgininkė Karolina artėjančioms šventėms ruošiasi iš anksto. Bet kviečia pasirūpinti ne tik dovanomis artimiesiems, tačiau įtemptu, Kalėdų dovanų pirkimo periodu, nepamiršti ir savęs! Kviečiame skaityti!

"Jau visai netrukus prasidės didžiosios metų šventės. Parduotuvės bus pilnos žmonių, kurie paskutinę minutę bėgs pirkti dovanų savo artimiesiems... Retas, kuris dovanomis apsirūpina iš anksto. O kaip tu? Ar jau visiems supirkai dovanas, ar lauksi paskutinės minutės? Jeigu kalbant apie idėjas dovanoms, manau, man daug kas pritars, kad įvairūs dovanų kuponai yra lengviausias sprendimas. Niekada neapsišausi, nes asmuo, gavęs kuponą, galės įsigyti ką tik panorėjęs ir bent jau ramiai miegosi, žinodamas, kad jis už dovanų čekį nusipirks sau reikiamą daiktą. O ir daugelis mūsų yra gavę dovanų tą dovanėlę, kuri vis dar kažkur guli nenaudojama ir seniai pamiršta. Bet šį kartą aš persikėliau į rolę, kurioje pirkau dovanas ne aš, o pati gavau Eurokos dovanų čekį, su kuriuo pasinėriau į "dovanų sau" ieškojimą. Ir, žinoma, akys visada nukrypsta į dekoratyvinės kosmetikos stendus. Gavus tam tikrą sumos limitą stengiausi rasti tai, ką tikrai sunaudosiu ir ko man tikrai gali prireikti. Mane nustebino tai, kad pasirinkimo be proto daug, akys raibuliavo nuo įvairiausių firmų stendų, kurie labai dažnai atsinaujina. Jeigu manęs paklaustų, kuo mane žavi būtent Eurokos parduotuvių asortimentas, atsakyčiau, kad jie visuomet į Lietuvos rinką atveža jau Amerikoje pripažintus, kokybiškus ir visiems prieinamus prekių ženklus, tokius kaip: Wet N Wild, Physicians Formula, Makeup Revolution ir t.t. Na, o jei nori pamatyti, ką aš įsigijau iš šių prekių ženklų, swipe į šoną ➡️ #eurokos #dovanos #šventės #kuponai #dekoratyvinekosmetika"

Originalus įrašas apie idealią Kalėdų dovaną sau ČIA


Visas Kalėdines dovanas galite įsigyti internetu, užsisakant EUROKOS elektroninėje parduotuvėje – tai ne tik naudinga, bet ir sutaupysite  nemažai laiko, kurį praleistumėte klaidžiojant po parduotuves bei ieškant geriausio Kalėdinės dovanos varianto. Jūsų išsirinktas prekes pristatysime į Jums patogiausią vietą visoje Lietuvoje, o pasirinkus pristatymą į bet kurią EUROKOS parduotuvę – prekes pristatysime NEMOKAMAI.

Daugiau Kalėdinių dovanų idėjų galite rasti čia


Paskelbta: 2019-11-21