Uždaryti
Išjungti
Prisijungti
Uždaryti
Jūsų krepšelis tuščias

REVOLUTION WHITE BAKING
birioji pudra
 
Pudra sukurta naudojant „baking“ technologiją. Baltos spalvos matinė pudra puikiai tinka odos sritimis, kurias reikia maskuoti: paakių oda, kaktos vidurys, nosies ir smakro tilteliai. Pudra leidžia makiažui ilgiau išlikti. Mažas sietelis, esantis dangtelyje birių pudrų pakuotėse, užtikrina tikslų pudros paskirstymą.
 
 
Apie MAKEUP REVOLUTION
 
Makiažo revoliucija prasidėjo 2014 m., kai Londone įsikūrė grožio alchemikai MAKEUP REVOLUTION. Jų siekis – parodyti, kad kokybė už prieinamą kainą yra įmanoma. Priemonės gaminamos pasitelkiant tik itin kokybiškus ingredientus, o asortimentas yra platus ir nuolat žengia koja į koją su naujausiomis mados tendencijomis. MAKEUP REVOLUTION gimė iš aistros, alsuoja novatoriškumu, profesionalumu bei džiugina palankia kaina!

Ingredients: TALC, MICA, SILICA, METHYLPARABEN, PROPYLPARABEN, [+/- MAY CONTAIN/PEUT CONTENIR CI 77491 (IRON OXIDES), CI 77492 (IRON OXIDES), CI 77499 (IRON OXIDES), CI 77891 (TITANIUM DIOXIDE).

 
 
Primename, kad produktų sudėtis gali būti keičiama. Naujausias ingredientų sąrašas yra ant jūsų įsigyto gaminio pakuotės. Jei internete nurodyta produkto sudėtis skiriasi nuo pateiktos ant pakuotės, vadovaukitės sąrašu, esančiu ant įsigyto gaminio.