Uždaryti
Išjungti
Prisijungti
Uždaryti
Jūsų krepšelis tuščias

ISADORA LOOSE SETTING
birioji pudra
 
Nematoma birioji pudra suteikia matinį atspalvį, oda atrodo minkšta tarsi aksomas. Vizualiai mažina raukšleles ir užmaskuoja trūkumus. Itin lengvos tekstūros. Užfiksuoja ir paryškina makiažą, kad jis išliktų ilgiau. Apsaugo odą nuo blizgesio, bet jos nedžiovina. Tinka visų atspalvių odai.
 
Sudėtyje nėra
Kvapiųjų medžiagų.
 
Naudojimas
Biriosios pudros pakuotė yra su tinkleliu, kuriuo ji persijojama, todėl nesusijaukia kaip įprastos biriosios pudros indeliuose su sieteliu. Šią pudrą galima lygiau ir lengviau užtepti, o per didelis pudros kiekis neišsibarsto iš indelio. Sukiojant šepetėlį ant tinklinio sietelio pudra vienodai paskirstoma ant šepetėlio plaušelių, jos paimama kaip tik tiek, kiek reikia. Lankstus, nailoninis sietelio tinklelis leidžia šepetėliu pasiekti iki pat indelio dugno.
Dangtelyje įmontuotas kamštelis neleidžia pudrai išsiberti indelyje uždarius dangtelį.
 
 
Apie ISADORA
 
Prekių ženklas ISADORA buvo įkurtas 1983 m. Švedijoje, tvirtai tikint, kad dekoratyvinė kosmetika neturi būti prabanga, kuria gali džiaugtis tik keletas išrinktųjų. Tuo metu kosmetika buvo itin brangi, be to, nebuvo galimybės rinktis bekvapių ir įvairių atspalvių kosmetikos priemonių. Visa tai įkvėpė ir motyvavo kompaniją imtis savo misijos – kurti aukštos kokybės, klinikiniais tyrimais patikrintas ir be kvapiųjų medžiagų gaminamas grožio priemones, kurios būtų prieinamos visiems. ISADORA kosmetika patikrinama oftalmologų. Kai tik yra galimybės, pasitelkiamos sintetinės arba augalinės žaliavos, užuot naudojus gyvūninės kilmės medžiagas, tad didelė dalis ISADORA asortimento yra veganiška (nenaudojamas bičių vaškas, karminai/CI 75470, medus, keratinas, lanolinas).