Uždaryti
Išjungti
Prisijungti
Uždaryti
Jūsų krepšelis tuščias

ARTDECO PERFECT TEINT
maskuojamoji priemonė
 
Maskuojamasis kreminis pieštukas padeda paslėpti tamsius ratilus po akimis šviesą atspindinčios dalelės užmaskuoja kiekvieną šešėlį. Akių sritis gali būti modeliuojama kaip pageidaujate. Maskuojamąjį pieštuką taip pat galima naudoti dienos eigoje, norint pakoreguoti makiažą. Priemonė ilgai išlieka ir ją labai patogu naudoti dėl besisukančio dozuojamojo mechanizmo.
 
Sudėtyje nėra
Kvėpiklių.
 
Naudojimas
Prieš pirmą naudojimą, išsukite pieštuką tol, kol priemonė ims matytis. Tepkite maskuojamąją priemonę ant odos vietų, tokių, kurias norite vizualiai patobulinti: paakių, nosies sparnelių, aplink akis ar lūpas. Priemonę galite naudoti iškart po veido odos priežiūros priemonių naudojimo arba makiažo pabaigoje.
 
 
 

 

 

 

1985-aisiais, įkvėptas meilės grožiui bei novatoriškos koncepcijos, Helmut Baurecht įkūrė prekės ženklą ARTDECO. Išlaikydamas aukštos kokybės ir prieinamos kainos santykį, kūrėjas siekė paversti grožį pasiekiamą visoms moterims bei sukurti nepriekaištingus kosmetikos produktus. Tai tapo kertiniu akmeniu prekės ženklo sėkmės istorijoje. Jau 15 metų ARTDECO yra Vokietijos kosmetikos rinkos lyderis, o moterys iš įvairių pasaulio šalių naudoja įmonės produktus, norėdamos pabrėžti savo individualų grožį.