Uždaryti
Išjungti
Prisijungti
Uždaryti
Jūsų krepšelis tuščias

BELLAPIERRE CONTOUR & HIGHLIGHT
veido bruožų modeliavimo paletė
 
Paletę sudaro šešios spalvos, padėsiančios paryškinti Jūsų gražiausius bruožus ir modeliuoti tam tikras vietas. Rinkinys puikiai tiks naudoti kiekvieną dieną arba ypatingomis progomis. Naudojimo instrukcija padės greitai perprasti kiekvienos priemonės paskirtį ir naudojimo būdus. Nustatykite savo veido formą pagal lankstinuke pateiktą paveikslėlį, kad žinotumėte kurias veido dalis tepti veido bruožus modeliuojančiomis, kurias – šviesą atspindinčiomis priemonėmis ir kurkite makiažo įvaizdį.
 
 
Apie BELLAPIERRE
 
BELLAPIERRE COSMETICS yra tarptautiniu mastu įvertintas ir apdovanotas makiažo prekės ženklas, įkurtas Deivido Orencyro 2005 m. Los Andžele. Mintis įkurti prekės ženklą kilo todėl, kad Deividas nuolat susidurdavo su odos problemomis. Rinka tuo metu negalėjo pasiūlyti kosmetikos priemonių, kurios atitiktų jo lūkesčius, tad vyras sukūrė savąsias. BELLAPIERRE kosmetikoje yra gausu natūralių ingredientų, ji yra hipoalerginė ir tinkama visiems odos tipams. Priemonėse naudojami gryni žėručio milteliai – tai suteikia prekės ženklui išskirtinumo ir užtikrina kokybę.

Ingredients: Zinc Stearare, Zinc Oxide (CI77947), Dimethicone, Tocopheryl Acetate (Vitamin E), Magnesium Stearate, Phenoxyethanol, May contain +/-[Carmine (CI 75470), Ultramarines (CI 77491), Manganese Violet (CI 77742), Titanium Dioxide (CI 77891), Mics (CI 77019)]

 
 
Primename, kad produktų sudėtis gali būti keičiama. Naujausias ingredientų sąrašas yra ant jūsų įsigyto gaminio pakuotės. Jei internete nurodyta produkto sudėtis skiriasi nuo pateiktos ant pakuotės, vadovaukitės sąrašu, esančiu ant įsigyto gaminio.