Uždaryti
Išjungti
Prisijungti
Uždaryti
Jūsų krepšelis tuščias

LONG4LASHES
nagų serumas - kietiklis skirtas silpniems, lūžinėjantiems ir skilinėjantiems nagams prižiūrėti.
 
Stiprinamojo serumas sudėtyje esantis mastikinių pistacijų ekstraktu, kuris skatina kolageno sintezę. Dėka išskirtinio veikliųjų medžiagų poveikio, nagai tampa storesni ir stipresni, mažiau lūžinėja. Re - Light veikliųjų medžiagų derinys šviesina nagų plokšteles, gerina jų būklę ir teikia žvilgesio. Serumas suteikia nagams švelnų pieno atspalvį.
 
Sudėtyje yra
Mastikinių pistacijų ekstrakto, Re - Light veikliųjų medžiagų derinio.
 
Naudojimas
Padenkite nagus serumu, palaukite, kol nudžius ir padenkite nagus antru serumo sluoksniu. Kartokite procedūrą kas dvi dienas. Reguliarus serumo naudojimas stiprina nagų plokšteles. Tinka naudoti kaip nagų lako bazę.
 
 
Apie OCEANIC
 
OCEANIC įmonės tikslas padėti žmonėms, kurių oda yra jautri ir linkusi į alergiją. Bendrovė pasitelkia veiksmingas ir šiuolaikines technologijas bei aukščiausios kokybės ingredientus kuriant antialergiškas kūno priežiūros priemones. Dėl daugelio metų patirties ir laiko patikrintų metodų, vienas įmonės prekių ženklų, AA, tapo geriausiu ir labiausiai vertinamu jautrios ir į alergiją linkusios odos priežiūros priemonių prekės ženklu Lenkijos bei Europos rinkoje. Efektyvumą ir greitus rezultatus taip pat pasiekia LONG4LASHES ir LIFT4SKIN priemonės. Jomis pasitiki vartotojai ir daugelyje kategorijų jos užima pirmą vietą pagal pardavimo apimtis.

Ingredients: Butyl Acetaet, Ethyl Acetate, Nitrocellulose, Phthalic Anhydride/Trimellitic Anhyride/Glycols Copolymer, Acetyl Tributyl Citrate, Isopropyl Alcohol, Stearalkonium Hectorite, Adipic Acid/Fumaric Acid/Tricyclodecane Dimethanol Colpolymer, Caprylic/Capric Triglyceride, CI 77891, Benzotriazolyl Dodecyl p-Cresol, Aqua, Pistacia Lentiscus Gum, Methyl Methacrylate Crosspolymer, Dimethyl Oxobenzo Dioxasilane, Alcohol, Citric Acid, MEK, Tris (Tetramethylhydroxypiperidinol) Citrate, Cl 60725

 
 
Primename, kad produktų sudėtis gali būti keičiama. Naujausias ingredientų sąrašas yra ant jūsų įsigyto gaminio pakuotės. Jei internete nurodyta produkto sudėtis skiriasi nuo pateiktos ant pakuotės, vadovaukitės sąrašu, esančiu ant įsigyto gaminio.