Uždaryti
Išjungti
Prisijungti
Uždaryti
Jūsų krepšelis tuščias

JONZAC KONJAC
veido kempinėlė
 
Natūralaus augalinio pluošto kempinėlė švelniai valo veido odą, pašalina nešvarumus, nepažeidžiant apsauginio odos barjero ir padeda atkurti odos švelnumą.
 
Sudėtyje yra
100 % leopardinių amorfofalų miltelių.
 
Naudojimas
Prieš naudojant kempinėlę sudrėkinkite vandeniu, kad ji taptų minkšta. Rankomis išspauskite iš kempinėlės vandens perteklių. Švelniai masažuokite kempinėle veido odą sukamaisiais judesiais. Po valymo kempinėlę gerai išskalaukite vandeniu, švelniai suspauskite rankomis, kol iš jos pasišalins vandens perteklius ir palikite išdžiūti sausoje vietoje. Kempinėlė susitrauks ir sukietės. Kempinėlę keiskite kas 2 mėnesius. Kempinėlę galima naudoti kartu ir su veido prausikliu.
 

 

 

JONZAC prekės ženklas išsiskiria savo ekologiškų ir hipoalerginių kosmetikos priežiūros priemonių linijomis. Šios naujos kartos odos priežiūros priemonių sudėtyse puikiai deri saugūs ingredientai ir aukščiausios kokybės priemonių konsistencijos, kurias malonu naudoti kasdien. JONZAC priemonių sudėtyje taip pat yra terminio vandens, kuris naudojamas siekiant sukurti kosmetiką tinkančią itin jautrią odą turintiems žmonėms. JONZAC prekės ženklas priklauso LÉA NATURE grupei. LÉA NATURE yra įmonių grupė, kuri kuria natūralius bei organiškus sveikatos ir maisto produktus, kosmetiką, maisto papildus ir namų apyvokos reikmenis. Įmonių grupės misija – bendradarbiauti kuriant harmoningesnę planetą, kuriant sveikesnius produktus.